Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is rosszul érint ha...

Mást is rosszul érint ha hétvége után jön a hétköznap és a párja nincs otthon? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Néha olyan rossz egy-egy hétvége után vissza térni a hétköznapokba....úgy hiányzik a társasága (ebéd együtt, tv-zés, kávézgatások, beszélgetések, együtt játszani a gyerkőccel)....néha tök elanyátlanodom...szerintetek ez normális ? más is van így ?

Persze tudom hogy ez az élet rendje h menni kell dolgozni....


2011. jan. 10. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is rossz érzés, de én mindig úgy vagyok vele hogy örülök hogy hétvégén velünk van a férjem. Tényleg rossz vissza szokni, de igazából csak az első nap ilyen depis nekem. Én attól félek amikor már nekem is mennem kell dolgozni ...
2011. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan úgy érzem én is. Legrosszabb, hogy ilyenkor már korán reggel elindul, így a gyerekek már csak velem ébrednek, nincs együtt kávézás a franciaágyban. Marad a kora reggeltől késő délutánig, estig, pörgés a gyerekkel minden segítség nélkül, egy felnőtt hang nélkül. Egész decemberben reggel 1/2 7-től este 7-ig dolgozott, a két ünnep között viszont itthon volt szabadságon. Mikor szombaton reggel megmondtuk a nagyobbik gyereknek, hogy holnap után már újra megy Apa dolgozni, és ő is megy bölcsibe szegényke sírva fakadt, pedig imádja a bölcsit. Gondolhatod akkor én hogy éreztem magam.
2011. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem sokszor hétvégén is dolgozik, ráadásul 3 műszakos munkarendje van, az is össze-vissza.
2011. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreztem én is, mikor vége lett a téli szünetnek, igaz, a férjem csak pár napot volt itthon, és szilveszterkor is délig dolgozott, de azért nagyon jó volt pár nap nyugalom, családi együttlét. A három gyerek is nagyon élvezte. Délutánonként sokat játszottunk, szilveszterkor majdnem éjfélig ettünk, társasoztunk, minden reggel ágyban kávéztunk, olyan jól sikerült az a pár nap... ezért is jók az ünnepek, kell egy kis öröm-adag a szürke, rohanó hétköznapok közé:)
2011. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a legtobb no igy van, akit nem kerget az oruletbe a parja.

Ha igen, akkor nyilvan alig varja, hogy vegre kulon legyenek.


En is szeretem, ha itthon van a ferjem, pontosabban ha velunk van. Nalunk annyiban mas a helyzet, hogy csak egy szabadnapja van es az sem hetvegen, hanem hetkozben es mindig maskor. Igy nekem konkretan a het elejevel nincs bajom. Az az egy szabadnap pedig olyan hamar eltelik, hogy nincs is idom hozzaszokni.


Inkabb az keszit ki, hogy o kulfoldon dolgozik, legutobb kerek harom honapig nem lattuk, egyaltalan nem tudok latogatni jonni. Az elmult egy honapot mi toltottuk vele, kiutaztunk hozza, akkor volt ervenyes ez a heti egy szabadnap, amit irtam.

Most mindjart veget er az alom, ket nap es ismet nelkule maradunk, most kb negy honapra.

Hat, en eleg sokat adnek azert, ha legalabb heti egy napot velunk tolthetne...

2011. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
húúú...nagyon sajnálom hogy ennyit nélkülözitek :((( Le a kalappal hogy jól kezeled!!!!
2011. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

négy hónap ?

fúúú..ez nagyon sok ! :( és hogy bírod ki mikor elmegy a párod ?

2011. jan. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!