Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban el vagyok kényeztetve?

Valóban el vagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam saját lakást. 3an laktunk egy nagy 3 szobás lakásban, ezt lecseréltük egy kisebbre, a különbözetből + banki kölcsönből vettek nekem a fővárosban egy garzont, én itt élek egy éve. 21 éves egyetemista lány vagyok, dolgozok iskola mellett, de a szüleim támogatnak még anyagilag, amikor tudnak. ez nem havi fix összeget jelent, szóval összességében én teremtem meg magamnak a dolgokat. Nem élek luxusban, sőt...

De rendszeresen megkapom azt, hogy nekem lakás tettek a s.ggem alá, biztos gazdagok vagyunk, én meg el vagyok kényeztetve. Nem érzem ezt jogosnak!

Ugye nincs igazuk?


2010. nov. 7. 18:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
az alatt hogy nem élek luxusban azt értem, hogy: attól hogy lakást vettek nekem, még nem azt jelenti, hogy az öltözködésemet, vagy a szórakozásomat finanszíroznák a szüleim. mindent én fizetek magamnak: kaja, tisztító-tisztálkodószerek, szórakozás, ruhák stb... ha megszorulok, besegítenek a számlákban, ha van miből. de ennyi. ugyanúgy élek, mint bármelyik fiatal, csak nekem mindent sokkal jobban be kell osztanom, ügyelni arra, hogy a hó végén is legyen mit ennem.
2010. nov. 8. 14:24
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj, mert tudsz bánni a pénzeddel. Aki meg leszól ezért...tudod, mit mondanak az ilyenre. Amúgy, rá se ránts.
2010. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sztem hülyék, akik ezt mondják. Az nem elkényeztetés, ha a szülő segít a gyerekének-csak irigykednek, mert az ő családjuk nem volt annyira jómódú, hogy lakást vegyenek nekik (gondolom, ha ők kapták volna, vígan dalolva fogadták volna el, és ők lennének a legjobban kikelve attól, ha vki elkényeztetettnek nevezné őket). Annyira imádom, mikor az emberek az összes feszültségüket a rajtuk szerencsésebbeken vezetik le, és annyira belehergelik magukat, hogy hülyeségeket mondanak... az elkényeztetés nem itt kezdődik. Írtad is, hogy dolgozol is tanulás mellett, nem élsz luxuskörülményke között, gondolom, ellátod magadat (főzöl, mosol, takarítasz-szval nem tettek MINDENT a segged alá), nem kérsz irreálisan nagy összegeket a szüleidtől, nem nyavalygosz ajándékok után... szval egyáltalán nem vagy elkényeztetve, nyugi.
2010. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!