Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak az...

Viki233 kérdése:

Szerintetek mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés
Voltak balhék amiket anyós csinált direkt hogy összeugrasszon párommal.Meg mikor átjön kevéssel előtte szól.meg ha át is jön lehívja a páromat és vagy fél órán keresztül lent dumálnak.de arra nem képes h felköszönjön h szevasz bmeg.mit tegyek?már annyira gyűlölöm ezért.
2010. nov. 7. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te! Legyél vele kedves, annak ellenére, ha ő nem az! Ha látja, hogy próbálkozol, békülj meg vele! Mi értelme annak, ha emiatt veszekedtek ti is a pároddal? Légy te az okosabb!
2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talald meg az "erzekeny" pontjat, s igy ferkozz a kozelebe, szeretettel, tisztelettel. Lehet Neki meglepetest szerezni pl.

A lenyeg,hogy elfogadjon, de elobb Neked kell lepeseket tenni, mivel O mar idosebb es faradtabb lelkileg, de Te meg fiatal vagy, s hidd el, hogyha igy teszel, akkor a beket fogod megteremteni.

Amikor nem koszon fel, akkor Te koszonj Neki, vagy menj le es erdeklodj az egeszsegi allapotarol pl.

Nem ertem, hogyan tudsz egy olyan embert szeretni, Akit egy altalad gyulolt szemelyiseg szult es nevelt fel!

Ezen gondolkozz!

Amikor szereted a parodat, akkor elfogadod azt, hogy nelkuled beszelget az Edesanyjaval, mivel ehhez joga is van!

2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csavard bele egy szőnyegbe és dobd le a hídról!
2010. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó nem is az a baj h beszélgetnek, de nekem az esik sza.rul h ha átjön akkor legalább illene köszönnie.és nem arra fogni h nem akar zavarni...én mikor átmentem hozzájuk akkor én minden egyes ottlakónak tudtam köszönni?meg ha sz.arkavarásra van energiája akkor erre is legyen.
2010. nov. 7. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Pedig ez annyira piti hozzáállásbeli/neveltetési különbség!

Te úgy gondolod, hogy az az illendő, hogy mindenkinek köszönsz, még ha te is mész elébe, ő meg úgy gondolja, hogy nem zavarja feleslegesen azt, akinek az otthonába ment.

(Engem pl. zavart volna kamaszkoromban, ha a szüleimhez jössz vendégségbe, és bekopogsz a szobámba köszönni, bunkónak tartottalak volna. Te meg esetleg engem, hogy nem megyek ki neked köszönni. Holott ez tényleg csak nézőpont kérdése.)


A "csinált balhékról" nem írtál részletesen, de talán könnyű dolga volt téged bebalhéztatni ezek szerint. :)

2010. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az anyós úgy jó, mint a sör. Hidegen és felbontva...
2010. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!