Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt mondja: "Majd ha...

Mindig azt mondja: "Majd ha gyereked lesz" Miért mondaj minid ezt?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonommal ha a jövőbeli terveimről beszélgetünk, mindig megemlíti, hogy ha majd gyereked lesz így meg úgy lesz. Pl: csináltattuk a fürdőszobát, és kérdezte hogy zuhanyzó lesz-e vagy kád. És mondtam, hogy kád. Erre azt mondja: jobb ismert ha gyereked lesz akkor könnyebb lesz fürdetni. Vagy autót fogok venni, és mondtam, hogy milyet. Erre mondta, hogy az jó mert ha gyereked lesz, akkor be fog férni a babakocsi. De még barátom sincs :D és bár szeretnék gyereket, nem hiszem hogy a következő években lesz...Miért célozgathat mindig erre?
2010. nov. 7. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Majd ha gyereked lesz, meg tudod, mért mondja ezt ;)

Amúgy viccet félretéve nekem kicsit fontoskodónak tűnik a rokonod, ugyanakkor igaza van. Mikor baba születik, úgyis van épp elég kiadás, és nem pont akkor kéne 100 ezrekért lecserélni a zuhanyzót kádra, meg ilyesmi. De természetesen megértem, hogy egyelőre nem ezen gondolkozol... :)

2010. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akiknek erre áll az agyuk. Én csak 20 éves vagyok, nem mostanában fogok szülni, de nekem is vannak már most elképzeléseim arról, hogy minek hogyan kell lennie, pontosan azért, mert egy fürdőszoba és talán az autó is egy olyan dolog (csak példa) amit nem cserélsz le évente és egy gyerek amúgy is nagy kiadás, pont akkor mindent lecserélni...
2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hehe :D Akkor képzeld magad az én helyembe. Soha nem akarok gyereket, szabályosan fáj a gyomrom, ha belegondolok, hogy nekem gyereket kellene nevelni. Na és akkor jönnek a rég nem látott ismerősök, akik megkérdezik, hogy miért nincs még gyereked, mikor lesz. És amikor őszinte vagyok és megmondom, hogy soha nem lesz, akkor pedig jönnek az igék, hogy az úgy nem oké. Mintha bármi közük lenne hozzá vagy tudnák mi a jó nekem.
2010. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!