Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló élményetek?

Voltatok már hasonló élményetek?

Figyelt kérdés

A párom az első szerelmem.2,5 éve vagyunk együtt és sajnos már nem szeretem.Sok mindent tett érte,hogy ne szeressem.Mikor megmondtam neki,hogy nem szeretem kinevetett,hogy biztos hazudok.Azért szakitottam vele,mert hátráltat a céljaim elérésében és önző.Viszont félek,hogy már sosem fogok senkit sem tudni szeretni,mert hogy rá fogok emlékezni mindenkiben.Valaki volt már hasonló szituban ? Ha igen akkor kérlek irjatok le mi történt :)

18/L


2010. nov. 7. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
volt már *
2010. nov. 7. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán túl fogod tenni magad rajta. Az idő megoldja, hidd el. Lesz még neked teljes életed.
2010. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elmúlik. 18 évesen még nagyon fiatal vagy, és nagyon csodálkoznál, ha tudnád, mennyi minden vár még rád az életben, amit most el sem tudsz képzelni.

Egyébként én is ennyi voltam, mikor szakítottam az első szerelmemmel. Mi is azt hittük, hogy az egész életünket együtt fogjuk leélni, el sem tudtunk képzelni mást, hisz nem is volt mihez viszonyítani. Már jegyesek is voltunk, nagy családi eljegyzés volt, meg minden. Aztán rájöttem, hogy mégsem akarok hozzámenni. Egyrészt mert még túl fiatal vagyok, és nem is ismerek semmit az életből, nem akarok az iskolapadból férjhez menni, és nem akarom már 18 évesen előre látni az egész életem, rögtön lekötni magam. Másrészt meg nem is igazán voltunk egy hullámhosszon, bár nagyon rendes, jóravaló fiú volt, de sajnos pont ilyen rutinember, aki 50 évre előre minden napot el akar tervezni, és ez őszintén szólva eléggé megriasztott. Úgyhogy nagy szerelem ide vagy oda, végül visszaadtam a jeggyűrűt, és nem bántam meg. Sokszor gondoltam arra azóta, hogy ha nem így teszek, akkor ez is kimaradt volna az életemből, meg az is, és nagy kár lett volna. Többek között azzal a férfival sem találkoztam volna, akivel most együtt vagyok.

Te sem vagy semmiről lekésve. Föl a fejjel, meg fogod még találni a párod, ahogy most nem is hinnéd!

N31

2010. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bíztató válaszokat.Most még kicsit megvagyok riadva(:)
2010. nov. 7. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennél csak jobb lesz, nyugi. Én is 18 évesen szakítottam az első nagy szerelemmel, 3 év után. Szerettem, de már nem voltam szerelmes és éreztem, hogy nincs ez így jól, akarok mást is az élettől. És nem bántam meg, bár a következő barátomba nagyon szerelmes lettem, és elég csúnyán elbánt velem. Akkor úgy éreztem, jobb lett volna, ha ülök a seggemen a kis megszokott kapcsolatomban, ahol nem bántottak. De mostmár tudom, hogy jó döntés volt, szenvedésekkel együtt is. Az igazi az lesz, aki mellett nem fogsz kételkedni.
2010. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis az a probléma,hogy nagyon féltékeny és kiakar magának sajátítani ! Ha nem igy viselkedik velem ahogy ,még mindig nagyon boldog lennék mellette :(
2010. nov. 7. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont azt csinálta, főleg azért lett vége. Megsértődött midnenen, féltékeny volt még a barátnőimre sőt még a kutyámra is:)). Nem érdemes egy egész életet leélni egy ilyen mellett.
2010. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és azóta milyen az életed nélküle ?
2010. nov. 7. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb. Egy ideig nagyon fájt, hogy nem tudtunk barátok maradni, még most is szivesen elveszélgetnék néha vele, de ő már nem akarta tartani utána a kapcsolatot. Már 4 éve van másik párom, örülök nagyon, hogy mellette kötöttem ki, midnen szempontból jobb vele az exemnél.

Ő kb 3 évig szenvedett utánam, neki nehezebb volt feldolgozni a szakítást, de már egy éve van barátnője, akivel együtt is él, szóval sinen van az ő élete is. Nem fogod megbánni, nyugi. Ha meg mégis, és nektek együtt kell lenni, úgyis együtt lesztek még.

2010. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.nehéz az elválás sajnos,de sajnos meg kellett tennem ezt a lépést.
2010. nov. 7. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!