Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MÁR NEM BÍROM. Anyám normális?

MÁR NEM BÍROM. Anyám normális?

Figyelt kérdés

Légyszi kíméljenek azok a válaszok,hogy h tudok ilyet írni anyumról,mert aki nem éli át az nem tudhatja miken megyek keresztül_(

Nem tudok elköltözni és érzem,h az idegeim lassan felmondják a szolgálatot folyton szorongok ha itthon vagyok nem szeretek itthon lenni és ez hozza a következő problémát,h én "csavargok" folyton stb..pedig inkább menekülök... utálok itthon lenni és már gyomor idegem van ha belépek a lakásba.

Anyum mindenen kiakad folyton azt hajtogatja h rendetlenség van pedig én csomó mindent megcsinálok helyette,amiért nem várok köszönetet csak ne állítaná,h semmit sem csinálok...

Ha valaki mondd vmi rosszat v felidegesíti,akkor képes egy óráig azon lovagolni és mondja a magáét olyan szinten hogy folyton folyton mondja meg benyit a szobába meg magába hajtogatja a dolgokat,mindenkit szid egyfolytában mintha ő lenne a mártír!!

Én folyton próbálok vele jóban lenni...de lehetetlen mindig vmin felhúzza magát,lehet h nyugtatót kéne szednie,mert ilyenkor szabályosan magát húzza és olyan szinten ideges h csoda h nem lesz rosszul. Ráadásul klimaxol -e mellé,de lehet ezek pont a klimaxtól vannak..

Leírnék egy pár kedves gondolatot tőle felénk,amit én még az ellenségemnek sem mondanék nemhogy a Saját Gyerekemnek!!!:

Rohadt mocskos fa*zok,parasztok,gennyládák,szemétládák

A következőt arra mondta,h ha a fősuli nem sikerül-> rohadt ge*i ha elba*zod agyon verlek kitekerem a nyakadat

Ezt csak úgy -> Te is ugyanolyan paraszt vagy mint a testvéred meg az apád.

ha te lennél a helyembe kinyírnád a családodat nem kiakadnál vagy felhúznád magad a padlásra..

Egy keresztény templomba járó Nő nem csinálhat. Ennyire nem tudja visszafogni az indulatait?

:(


2010. nov. 5. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

17:07


Én a saját példámat írtam le,nálunk ez a módszer segített,amikor anyám klimaxolt.Sajnálom,hogy nálatok ilyen tragédiák történtek,és egy elb*szott életed van,de ez egy másik véglet.

2010. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
17:24 te meg észrevehetted volna h ebben az esetben hiába próbál beszélni vele
2010. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!