Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MÁR NEM BÍROM. Anyám normális?

MÁR NEM BÍROM. Anyám normális?

Figyelt kérdés

Légyszi kíméljenek azok a válaszok,hogy h tudok ilyet írni anyumról,mert aki nem éli át az nem tudhatja miken megyek keresztül_(

Nem tudok elköltözni és érzem,h az idegeim lassan felmondják a szolgálatot folyton szorongok ha itthon vagyok nem szeretek itthon lenni és ez hozza a következő problémát,h én "csavargok" folyton stb..pedig inkább menekülök... utálok itthon lenni és már gyomor idegem van ha belépek a lakásba.

Anyum mindenen kiakad folyton azt hajtogatja h rendetlenség van pedig én csomó mindent megcsinálok helyette,amiért nem várok köszönetet csak ne állítaná,h semmit sem csinálok...

Ha valaki mondd vmi rosszat v felidegesíti,akkor képes egy óráig azon lovagolni és mondja a magáét olyan szinten hogy folyton folyton mondja meg benyit a szobába meg magába hajtogatja a dolgokat,mindenkit szid egyfolytában mintha ő lenne a mártír!!

Én folyton próbálok vele jóban lenni...de lehetetlen mindig vmin felhúzza magát,lehet h nyugtatót kéne szednie,mert ilyenkor szabályosan magát húzza és olyan szinten ideges h csoda h nem lesz rosszul. Ráadásul klimaxol -e mellé,de lehet ezek pont a klimaxtól vannak..

Leírnék egy pár kedves gondolatot tőle felénk,amit én még az ellenségemnek sem mondanék nemhogy a Saját Gyerekemnek!!!:

Rohadt mocskos fa*zok,parasztok,gennyládák,szemétládák

A következőt arra mondta,h ha a fősuli nem sikerül-> rohadt ge*i ha elba*zod agyon verlek kitekerem a nyakadat

Ezt csak úgy -> Te is ugyanolyan paraszt vagy mint a testvéred meg az apád.

ha te lennél a helyembe kinyírnád a családodat nem kiakadnál vagy felhúznád magad a padlásra..

Egy keresztény templomba járó Nő nem csinálhat. Ennyire nem tudja visszafogni az indulatait?

:(


2010. nov. 5. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hú basszus. Elkellene mennie idegorvoshoz, így mindenkit elmar maga mellől. Azért ha valaki klimaxol nem azt jelenti, hogy mindenki ge.....i! Én is a változó korban vagyok, de soha nem beszélek így a családommal, és senkivel sem.
2010. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
61%
ezért mondom hogy éljen az ateizmus! le a vallásokkal!
2010. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A klimax sajnos ilyen. Anyud most egy nehéz időszakon megy át,ezért feszült. A jó hír az,hogy ez nem lesz így örökké, a rossz hír,hogy eltarthat akár 1-2 évig is. Légy vele türelmes,bár tudom,hogy ez nagyon nehéz. Lehet,hogy a klimax mellett még van egyéb gondja is (munkahelyi,egészségügyi) amit nem mond el.

Csak azt tudom ajánlani,hogy beszélgess vele,akkor amikor épp jó kedvében van. Kérdezd meg,hogy mi bántja,éreztesd vele,hogy szereted,s akkor mindketten jobban átvészelitek ezt az időszakot. Mindenképp légy vele türelmes és megértő,segíts neki továbbra is amiben csak tudsz,hiszen ezt később majd ő úgy is meg fogja neked hálálni,most a klimax miatt ingerült és nem látja tisztán a dolgokat. Kitartás!:)

2010. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ez elég szomorú.Van egy olyan érzésem,hogy te csak egy "eszköz" vagy,akin kitölti a dühét.Valószínűleg vannak dolgok,amik folyamatosan feszélyezik-pl betegség,klimax,rossz munkahely,stb.Kiegyensúlyozott ember nem viselkedik így,pláne nem a családjával.Én elhiszem neked,hogy nem te(vagy nem csak te) vagy a hibás-egy gyereket is tisztelni kell annyira,hogy ne mondjon neked ilyesmit.Szerintem fordulj a többi családtagodhoz és próbálj velük beszélgetni erről.

21/L

2010. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,meg h elolvastátok.

Hasznosak voltak meg jól estek.

Hát én próbálok vele jobb pillanataiban beszélgetni,de hát nem telik sel sok idő és jön a kövi vita:( és utána már őszintén nem szívesen megyek oda hozzá beszélgetni és ezáltal még jobban megromlik a viszonyunk.

Az a baj h ő folyton csinálni akar mindent takarítani főzni egyfolytában feladatokat kreál, ezt tudom h klimaxxal jár de az nem azt jelenti,h minket is belevonjon ebbe a folytonos cselekvő kényszerbe vagy hogymondjam.

Amúgy apummal nemtudok erről beszélni mert őt "nem érdekli" azt sem tudja mi az a klimax,ha meg elmondom neki akkor én hülyeségeket beszélek stb,szval ő sem ért meg... :S

2010. nov. 5. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia !


Én is sok mindent elszenvedtem már a családomtól,

anyámtól is,tehát nem kívülállóként adok tanácsot.

Én azt ajánlanám,hogy minél előbb próbálj meg külön költözni és a saját életedet felépíteni.

És ne legyen lelkiismeretfurdalásod,bármit gondolsz is

róla,tényleg nem normális,ahogy viselkedik.

Apukáddal v. tesóddal tudtok erről beszélgetni?

2010. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szia nállam is volot sőt van nilyen bár anyám ennyire csunyán nem beszél és ő is sokat megtesz értünk...én se tudok vele beszélgetni és ő is felhuzza magát apró dolgokon pont 2 napja vesztünk össze hülyeség miatt le ordibált..pf..legzsivesebben én is elmennék itthonról mert megfolytva érzem magam 21 éves vok és nem csinlhatom azt amit akarok.de te még rosszab helyzetben vagy..én a helyedben már elmentem volna...anyámis volt klimaxos de soha nem beszélt ilyen undoritóan velünk...bár hűhaa ő is kiakadt h azt se tudtam most mivan...és elküldött a háztól...neked kivánok sok szerencsét...és reméem jobb sorsod lesz...
2010. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A klimax ilyen jellegű tüneteire is van akár gyógyszer, vagy homeopátiás szer, de még tea is. Sajnos, míg ő maga nem ismeri fel, hogy kész van idegileg, addig nem fog ellene semmit sem tenni. Erőszakkal meg nem lehet szakorvoshoz cipelni. Valaki olyan kellene, akiben megbízik, egy testvér, sógornő, bárki, akivel ezt megbeszélhetnéd, és aztán ő próbálna meg hatni az anyudra. Túl vagyok a klimaxon, és azért könnyen túlestem, kis feszültség, hőhullám volt az összes tünet. Viszont anyudnál ez már túlmegy minden határon, ezt nem lehet a változó korral letudni. Addig kellene valamit lépni, míg nem fordul drasztikusabbá a dolog.

Sok szerencsét!

2010. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még annyit : Nem hiszem,hogy neked kellene még türelmesebbnek lenned,nem értem,ezt miért tanácsolta

Ez hülyeség,pont ebből származhatnak nagy bajok.

Van gyereke annak,aki ezt a választ írta ?!!!

A városunkban egy fiatal srác sokáig nagyon türelmes volt,

aztán kinyírta a szüleit.

A tesóm is nagyon türelmes volt 20 éves koráig,aztán kinyírta magát.

Volt nagy sírás-rívás,értetlenkedés,aztán folytatták a szemétségeiket ugyanúgy...


Kérlek,ne haragudj a szélsőséges példákért.

Nekem sokszor eszembe jutott,hogy diktafonra veszem anyám balhéját és egy tiszta pillanatában lejátszom neki.

Sajnos mindig elmaradt...



Mi az,hogy a klimax miatt nem lát tisztán ?!

Akkor írasson gyógyszert.

Ez hasonlóan hülye kifogás,mint a pia.

2010. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Anyukám már évek óta klimaxol ráadásul nem olyan gyógyszert szed ami klimaxra van,hanem olyat,amitől még mindig meg jön neki és szerintem ez sokkal rosszabb!

Van barátnője akivel mindig beszél telefonon stb de neki is csak panaszkodik folyton...

Volt olyan h barátnőjénél voltunk nyaralójában és tökre kiakadt rám valamin és akkor mondták is neki h ebben most nem volt igaza.. ok felfogta de elfelejti,sosem látná be h vmiben ő is téved...mindig úgy sakkozza ki a dolgokat h mást tudja beállítani rossznak..és ő meg a szerencsétlen folyton magát sajnáltatja és tényleg már kezd lelkiismeret furadlásomnak lenni csak nem tudom miért teljesen belém sulykolja h mindenért mi tehetünk az ő szar sorsáért meg mi csináltuk ki meg ilyeneket mondd nagyon rosszul esik.. Szerintem senki sem tudna vele beszélni mert ő nem látja be. Találtam régebben itthon nyugtatót mondjuk nem tudom minek van de aztmondta mikor meghalt a testvére akkor szedte nagyon ritkán de pl ilyenkor mikor érzi h kivan és ideges simán bevehetne egyet belőle nem pedig rajtam tölti ki.. most is már vígan telefonál én meg még mindig szarul érzem magam az előbbi kiakadása miatt...

Meg olyanokat is mondd h neki mikor szemműtéte volt senki sem segített neki meg nem is sajnáltuk. hát istenem de segítettünk neki de mit kéne ilyenkor még?? áá totál úgy csinál mintha mi nem szeretnénk őt.

2010. nov. 5. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!