Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal rágott be a tesóm?

Joggal rágott be a tesóm?

Figyelt kérdés

Nagyapám tavaly elhunyt. Nagyanyám nem tudta már el látni a kertet ezért új ötlet jött.

Mivel apám is pár éve lerobbant, már nekik is nyűg volt a kert.

Anyám kitalálta, hogy eladják mind a két házat és vesznek egy nagy új építésűt amiben elférnek.

Megtörtént az adás vétel. Amúgy kaptunk a tesómmal fejenként egy milliót.

De ő berágott, hogy anyám elherdált két házat és egy millióra futotta a gyerekeire. Mit kezdjen ezzel.


ma 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

A tesod ugy gondolja, hogy volt 2 haz, ami majd ha oroksegge valik, konnyebb lesz osztozni rajta. De ott is felmerulnek kerdesek: ki is hal meg elobb? Melyik haz is er tobbet?

Most van 1 millioja, es varhat, amig az uj hazbol is orokseg lesz.

Hova az ordogbe siet? ;-)

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szüleid valamikor úgy döntenek, hogy beköltöznek egy luxus öreg otthonba, amihez a lakást dobják be beugrónak és ott élnek még 20 évig, ti pedig semmit sem örököltök, akkor se pattoghat a testvéred, mert nincs halott, aki után örökölne.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Én sosem tenném ezt a gyerekeimmel, de mi albérletben nyomorogva jutottunk saját házig, így tudom milyen keserves.

De valamiért a ti szüleitek máshogy gondolják, ez ellen nincs mit tenni.

Amúgy jól értem, hogy a szüleid eladták a saját és nagyanyó házát, a mamit meg magukhoz vették?

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudjuk, mennyi volt a két házból bejövő pénz es mennyi az új ház.


Joga mindenkinek van azt gondolni, amit akar. Elvárni nem lehet, hogy pénzt adjon nektek anyátok.


Ugyanakkor, 13-ra reflektálva, mi is csupasz fenékkel indultunk, tudjuk, milyen nyomorogva spórolni, így biztos többet adtam volna, ha tudok.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Most pontosan nem is tudom. De valahogy Kábé 85 millióért vették az új lakást.

És 75 millióért ment el kábé a két ház.

Plusz még amit vettek bútorok meg ilyenek tudod.

Azt tudo hogy volt anyáméknak tartaléka még.

ma 19:23
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyanyám anyámékkal lakik.
ma 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!