Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zs kezdőbetűs keresztnévhez...

Zs kezdőbetűs keresztnévhez milyen vezetéknév illene?

Figyelt kérdés
Névváltoztatás miatt kérdezem. Zs kezdőbetűs a keresztnév és érdekelne így milyen vezetéknevek ejthetők ki könnyen vele. Az ok nyilván nem az, hogy jobban hangzó vezetéknév legyen, de azt most nem írom le. Adott kérdés, adott válasz. Szeretném ha konkrétan írnátok vezetékneveket pl. Faragó. Köszi előre is!

tegnap 02:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm akinek a vezetékneve Zsedényi
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
4-Nem Zselyke :D, hol írtam hogy az lenne, sok zs betűs keresztnév van, de ez nálad már paranoia XD
tegnap 19:20
 13/14 A kérdező kommentje:
6.Én senkit nem fenyegettem meg, amúgy meg nem zselyke a név...öszekevertek valakivel. Ha ennyire tudni akarjátok akkor Zsófia a név...tessék.
tegnap 19:21
 14/14 A kérdező kommentje:
9.Pont gondolkoztam a Fodoron is, milyen véletlen :D.
tegnap 19:21
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!