Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ebbe anyám...

Mit csináljak hogy ebbe anyám ne szóljon bele?

Figyelt kérdés

Szóval: 22 éves lány vagyok, részmunkaidőben dolgozom, így sajnos nem tudok félretenni pénzt. Amikor több órában voltam akkor tudtam havonta 15e Ft-ot.

Fizetés után elszoktam menni vásárolni, ruhát, kozmetikai cuccokat (testápoló pl. ilyesmi) amikből kifogytam.

Most is fizetés után megyek, de beleszól, hogy minek kell nekem minden hónapban vásárolnom. Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ez az én keresetem, én dolgoztam meg érte, és neki nem kell adnia 1 Ft-ot se. Ha bulizni megyek akkor se kérek tőle, a telefonomat is én töltöm.

Erre mindig elrontja a kedvemet. Ilyen kevés fizetésből nem tudok félretenni, örülök hogy magamat ,,ellátom" ilyen téren és nem kell tőle kérnem. Mit tegyek?


2010. nov. 4. 18:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
30%
Mi az hogy ne szóljon bele, egyenlőre az Ő kenyerét eszed.Ugy látszik csak otthon van nagy szád, mert az életben meg élhetetlen vagy, hogy lehet 30e ft-ért dolgozni? Ha meg képes vagy rá húzd össze magad és maradj csendben főleg anyukáddal szemben aki eltart
2010. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy már ennyire megbántódva a válaszokon. Te kérdeztéál mások írtak!


Tudom milyen.. én is doglopztam 4 órában és ügyletem mellette havi brutto 12,400 Ft volt a bérem úgy kerestem 25-30at ha ügyeltem.

Na lényeg értsd meg anyukád, ohgyszeretné ha tudnál félre tenni ezélrt tart el ami a rezsit és a kaját illeti. Ezért nme kéri el tőled.

Az pedig a te doglot,ohgyan osztosd be ezt a ksi kereseted.

S igen aki keres az talál munkát!! Ki tartás fogsz még teljes állásban dolgozni... majd meglátod.

2010. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
34%
30000 Ft-ért az ujjamat sem mozdítanám!Nemhogy egész hónapban ennyiért gürizzek.Inkább maradj othon(emígy a tescoba mindig kresnek munkást szóval...ne olyan helyre add be ahol majd szerinted 1 íróasztal mögött fogsz ülni) Azért h találj jobb munkát (ill. teljes munkaidőbe)ahhoz vmit kéne még tanulni sztem inkább menj vissza az iskolába és végezz vmilyen talpalót vagy tényleg ne vegyél minden hónapban testápolót,spórolj a krediteddel és hagyj ki pár hónap bulizást és lesz is rá pénzed(mármint a továbbképzésekre)Ha ez megvan kapsz munkát és elmehetsz+ utána majd mindenki lesz*rja h mire költöd a pénzed.
2010. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
30 000 Ft-ért az ujjadat sem mozdítanád? Na látod te nem becsülöd a pénzt!
2010. nov. 4. 18:49
 25/39 anonim ***** válasza:
40%
Becsülöm a pénzt de nem ennyit, inkább így nem ennyi munkáért.Ha kiállsz az utcasarokra 1 menetért szehetsz össze ennyit nem 1 hónapért.....
2010. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem napi 8 órát dolgozik 30 ezerért, hanem részmunkaidőt, ez max. 4 óra naponta, de lehet hogy kevesebb, szóval ezt a kevés pénzt így számoljátok, nem 8-12 órát gürizik érte.
2010. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
49%
ebből soha nem lesz saját kéró ha mindet félre teszed is vagy majd 50 év mulva.anyukád azért akarja h spórolj mert ha vele vmi történne éhenhalnál.22 évesen nem todod magad szinte sehogy eltartani ennyi pénz 1 havi kajára is csak szűkösen elég.
2010. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit mintha agresszív lennél kérdező? Miért kérdezel valamit, ha nem tetszik az a válasz, ami nem a te sád íze szerint van?
2010. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
36%
A pénzt nem is kell becsülni az ember magát becsülje hogy nem hagyja magát megalázni ennyi pénzért.
2010. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
81%

Mi az hogy ne vegyen magának testápolót,meg ruhát?Nekem két munkahelyem van,még sem lesz ebből lakás,ha teszek félre akkor sem, mert a mai világban,árak mellett nem lehet!Vagyis nagyon nehéz!

Akik azt írták, hogy nem mozdítanák meg a kezüket 30ezer forintért,azoknak csak annyit,kívánom, hogy ők is legyenek ilyen helyzetben!!!!!!!!!!

A kérdezőnek meg annyit,hogy csináld amit eddig!A szülöre is igaz:ha nem foglalkozol vele akkor abba hagyja!Gondolom azért a házi munkában segíteni szoktál.Ezzel kompenzálj!

2010. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!