Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ebbe anyám...

Mit csináljak hogy ebbe anyám ne szóljon bele?

Figyelt kérdés

Szóval: 22 éves lány vagyok, részmunkaidőben dolgozom, így sajnos nem tudok félretenni pénzt. Amikor több órában voltam akkor tudtam havonta 15e Ft-ot.

Fizetés után elszoktam menni vásárolni, ruhát, kozmetikai cuccokat (testápoló pl. ilyesmi) amikből kifogytam.

Most is fizetés után megyek, de beleszól, hogy minek kell nekem minden hónapban vásárolnom. Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ez az én keresetem, én dolgoztam meg érte, és neki nem kell adnia 1 Ft-ot se. Ha bulizni megyek akkor se kérek tőle, a telefonomat is én töltöm.

Erre mindig elrontja a kedvemet. Ilyen kevés fizetésből nem tudok félretenni, örülök hogy magamat ,,ellátom" ilyen téren és nem kell tőle kérnem. Mit tegyek?


2010. nov. 4. 18:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%

A beszámolóddal nincs kifogásom. így semmit járd a saját utad továbbra is.

18/F

2010. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Otthon laksz? Azt szeretné, hogy szállj be a rezsibe, kajába? Tanulsz is?
2010. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
32%
Ne vegyél mindig ilyen dolgokat. Nem hiszem hogy nem tudnál meglenni nélkülük... testápoló helyett vegyél 1 tábla csokit vagy bármit aminek örül anyukád és mond neki hogy ez te vetted a keresetedből
2010. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen otthon lakom. Nem, nem akarja hogy beszálljak a rezsibe, nem akar tőlem pénzt elvenni, egyszerüen nem akarja hogy vásároljak. Azt akarja hogy tegyek félre. (a kerestem nem üti a 30.000 Ft se)
2010. nov. 4. 18:13
 5/39 anonim ***** válasza:
Tanulsz még?
2010. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem tanulok!!! De ez miért olyan érdekes?
2010. nov. 4. 18:14
 7/39 anonim ***** válasza:
Azért pár ezerrel beszállhatnál az otthoni rezsibe. Nem kell mindn hónapban új ruha, testápoló.
2010. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulsz, akkor miért nem teljes állásban dolgozol? Mi a szakmád? Akkor tehetnél félre és nem csak ennyit keresnél. Csak ezért olyan fontos, nem kell rögtön felkapni a vizet.
2010. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De nem kéri!!! El se fogadná tőlem!
2010. nov. 4. 18:16
 10/39 anonim ***** válasza:
41%
Oké, jól van, nem kell rögtön ugrani és ezer felkiáltójelet használni, az elég gyerekes.
2010. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!