Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovább! Vélemény?...

Nem birom tovább! Vélemény? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Teljesen kész vagyok. Senki nem foglalkozik velem. Ha vmit mutatni akarok anyáméknak, akk lecsesznek h most fáradtak/fáj a fejük...velem soha nem foglalkoznak, csak ha le kell szidni...meg ők is mindig veszekszenek.

A barátaim konkrétan leszarnak...mindenki jól elvan a szünetbe, de rám aztán nem gondolnak. Persze a suliba mindenki azt hiszi h én milyen boldog vok, mert általában mosolygok, viccelődök, bíztatom őket, de ha tudnák, h ez csak egy álarc...

A minap is anyámat nem érdekelte az ami mutatni akartam, és még le is cseszett...én kiborultam és csak sírtam. Több mint egy órán át, aztán nagyjából összeszedtem magam és olvastam tovább, de még utána is elkapott a sírás. Annyira nyomorultul érzem magam. Már semmi öröm nincs az életembe. Van egy msn-es haverom vele szoktam beszélgetni és tök jókat, de már vagy 2 hete nem ír rám. Mindent magamba tartok, mert nincs kivel megbeszélnem.

Már ott tartok h egész nap könyvet olvasok és beleélem magam. És már olyan mélyen a saját fantáziámba vok, h már szinte állandóan az jár a fejembe, h abban az életemben mi történik. Ott foglalkoznak velem, szeretnek...persze ebbe a fantáziába olyanok vannak akiket személyesen nem ismerek csak látásból.

Régóta szenvedek, mindig próbáltam visszatérni az életembe, de most már úgy vok h nekem lehet jobb is így...de még egy kicsi részem küzd h engedjem el a fantáziám és éljem az igazi életem. csak már sok értelmét nem látom.

Bocsi h ilyen hosszúra sikeredett.


2010. nov. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, írd le az msn címed privátban. :)
2010. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy fiút, akire tudsz támaszkodni. Biztosan van a közeledben. Ha 12 éves vagy akkor nem a szexre gondolok, hanem elsősorban egy barátra. Szüleiddel ne foglalkozz, nem lesz jobb a helyzet. 18 évesen elköltözöl otthonról. És 20 év mulva te is ugyanígy fogsz viselkedni a gyerekeddel. Sajna. :)
2010. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de szeretnék anonim maradni. Vmi tanács?
2010. nov. 4. 12:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát akk lassan költözni kell...pár hónap és 18 leszek. Hát sajna a környezetemben a fiúk elég fiúsnak ismertek meg, és hát nem érdeklem őket...:S én meg pasizni nem tok :(

És nekem elhiheted én nem leszek ilyen a gyerekemmel...

2010. nov. 4. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem elhiheted. Pont ilyen leszel. Ezen változtatni nem igen tudsz. Nem elhatározás kérdése.


Visszatérve az alapproblémára, csunya lányok nem nagyon vannak, csak igénytelenek. Ha egy lány igényes, akkor szép. Ha szép vagy, akkor biztosan tetszel valakinek. Sült galambot ne várj, meg kell érte dolgozni.


Meg mi az, hogy 18 évesen szüleid nem foglalkoznak veled? Én 18 évesen elköltöztem otthonról, egyetemre mentem és háom havonta látogattam meg a szüleimet. A családi kapcsolatok akko harmónikusak, ha nem visszük túlzásba. :)

2010. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem leszek ilyen ugyanis imádom a gyerekeket, és ők is engem. A gyerekekkel végtelen a türelmem.

Igénytelen nem vok, csak régen nagyon fiús voltam, de már nem igazán, de sajna a véleményüket nem tom megváltoztatni.

Szerintem meg igenis egy szülőnek foglalkozni kell a gyerekével ha 5 éves, ha 18 ha 40 akkor is.

Csak látszik h neked soha nem vt ilyen problémád...

Nincs kivel a dolgaimat megbeszélni és ez borzalmas érzés.

Nincs kivel megosztanom a gondolataimat, érzéseimet és tod milyen rohadt szar ez? Sztem nem tod, és jó neked!

2010. nov. 4. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szivesen leveleznék veled e-mailen, mert hasonló gondom van. De nem irnád le, hogy hány éves vagy? Ki lehet találni bármilyen névvel egy e-mailcimet, nekem is van ilyen. Ezen nyugodtan lehet levelezni. Legfeljebb már abban mutatkozunk be egymásnak,ennyi. Az olyan kommentezők véleményével meg ne is törődj(márhogy ezen az oldalon), akik nem képesek felfogni a problémádat. Vannak olyanok, akik az áldozatban látják a 'tettes'-t. (Ez csak azt mutatja, hogy sose volt gondjuk, mert ha lett volna, lenne bennük megértés). Ezt tapasztaltam is, meg máshol is szoktam látni. Mert igazságtalanságok voltak-vannak-lesznek.De az ilyen emberek visszakapják ezt.Ezt tapasztalatból mondom.
2010. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!