Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnom kéne a nővéremnek a...

Szólnom kéne a nővéremnek a kameráról?

Figyelt kérdés

A nővérem hazaköltözött egy időre a szüleinkhez, amíg nem talál lakást.

Kb.fél éve betörtek a szüleinkhez, ezért 3-4 hónappal ezelőtt 3 kamerát szereltek fel: egyik az udvart és a kaput figyeli, egy a hátsó kertet, egy pedig bent van központi helyen elhelyezve, így belátja az egybe nyitott nappalit és konyhát, és ha nyitva az ajtó kilát a folyosó nagy részére, beleértve a fürdőszoba és egy hálószoba bejáratát is, vagyis direkt úgy lett elhelyezve,hogy senki se tudjon észrevétlenül mozogni a házban.

A kinti kameráról mindenki tud, viszont a hátsó és a benti kameráról direkt nem beszéltek senkinek a szüleim (a benti el is van takarva, én sem vettem észre míg apám nem mondta,hogy jól vizsgázott a kamera mert nem vettem észre).

Én azt hittem a nővérem azért tud róla, viszont tegnap apám mutatta a telefonján, hogy azt nézi mit csinál otthon a nővérem és azt mondta így tudja ellenőrizni, hogy a nővérem betart-e minden szabályt amit megbeszéltek, akkor is ha ők nincsenek otthon. Kérdeztem, hogy miért, ő nem tudja hogy van fent kamera, mire apám mondta,hogy nem, nem tudja. Tehát anélkül figyelik mikor azt hiszi hogy egyedül van, hogy ő tudna róla. Elmondanátok neki?


ma 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kellene tudnia róla, hozzá kéne járulnia. Csak mert a szülei és hazakényszerült lakni, ugyanazok a törvények vonatkoznak a szülőkre, és jogok őrá, mintha vadidegenek lennének egymásnak.

Pl. levéltitkot sért az a szülő, aki felbontja a gyerekének érkezett levelet. Nem mentség, hogy de a fiam, én meg az anyja vagyok.

Ha a nővéred beperelné őket, megnyerné.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te szeretnél tudni rola?
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk en a masik oldalra is kivancsi vagyok, mit tett a nover hogy a szulo nem bizik meg benne es figyelnie kell?

Mert ha az en gyekerem lenne hasonlo helyzetben, nem azzal kezdenem hogy ezt es azt a szabaly be kell tartani.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!