Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tönkretettem a szüleim...

Tényleg tönkretettem a szüleimet? 16/L

Figyelt kérdés

azt mondta anya, és én is így érzem és tapasztalom minden nap hogy tönkreteszem őket. idegesek, fárdtak, rosszkedvűek, két éve elváltak és annak is részben én voltam az oka, és anya-mivel vele élek- még rosszabbul van. nagyon nagyon lelkiismeret-furdalásom van emiatt. elviselhetetlen!!!

egy anorexia tényleg az egész családot összetöri és mindenki teljesen tönkremegy tőle.??? én ezt soha nem akartam. soha nem akartam ártani bárkinek is és nem direkt lettem anorexiás és nem is vádolnak ezzel a szüleim, de tudom, érzem hogy engem okolnak -mert tényleg én vagyok az oka- annak hogy ennyire szétesett minden és mindenki.

van valahogy tovább....????


2010. nov. 3. 15:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy oldali vélemény, nem tudom eldönteni, akár te is lehetsz az ok, ha nagyon rossz gyerek voltál és direkt bosszantottad őket.
2010. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!