Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnátok azokat a dolgokat,...

Eladnátok azokat a dolgokat, amik régi emberekhez fűznek?

Figyelt kérdés

A múltamban csúnya szakítások és egyéb dolgok történtek.

Közeleg a 18. születésnapom,úgy döntöttem elfelejtem a múltat.De nem csak lelki hanem fizikai változásra is készülök:)

A szobámat kifestetem és új bútorokat veszek,minden tárgy kicserélődik.

De.Most jön a nagy kérdés.Kb 50 db plüssöm és egyéb ajándéktárgyam van,melyeket volt barátoktól kaptam Valentin napra,év fordulókra,szülőktől,barátoktól kapott dolgok,melyek a múltra emlékeztetnek.Félek hogy ha eladom vagy elajándékozom őket később megbánom.De ha továbbra is ott lesznek körülöttem,akkor a múltra fognak emlékeztetni.


Ti mit tennétek a helyemben?Megszabadulnátok tőlük?


2010. nov. 3. 12:47
1 2
 11/16 Kriszti83 ***** válasza:
52%
Jó dolog változtatni. Ajándékozd el azokat a tárgyakat, amikhez negatív élmények kötnek, a többit tartsd meg.
2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

En kb. egy eve kezdtem ezt a "valtoztassunk meg mindent magunk korul" mozgalmamat. ( Meg mindig tart, mert sajat penzbol fedezem es egyetem mellett nehez dolgozni is, sporolni is.) A pluss allatokat( ket zsaknyi volt a padlason), a kinott ruhakat, kisebb takarokat...stb. odaadtam egy ismerosomnek, aki bevitte allami gondozott gyerekeknek.

A helyedben en megszabadulnek mindentol, de nem kukaba, hanem raszoruloknak adnam.

19/L

2010. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Utolsó írtad hogy te is ezt csináltad.

Éreztél változást az életedben?:)

2010. nov. 3. 13:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is változtattam még tavaly nyáron,szinte semmit sem hagytam meg a volt barátomtól kapott cuccokból.csak egy dolgot egy szép felsőt,a plüssöket,szívecskéket,kis figurákat ilyesmiket mind elajándékoztam. Meg kaptam tőle telefont is még 2 éve,azt eladtam,az mp3-at is és tettem hozzá pár ezret,s vettem egy sajátot. Szóval én nem bántam meg h újra kezdtem. Rossz lenne úgy ülnöm a szobámban h a dolgok egy olyan emberre emlékeztetnek aki nagyon meggyötört lelkileg.Szóval ha változtatni akarsz ne félj belevágni.

Ja és a képeink a szg-en voltak azt mappástól töröltem,ami 2db be volt keretezve meg bevágtam a tűzbe. Az akkor nagyon fájt.bőgtem míg elégett.

2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, en ereztem valtozast. Sokkal kiegyensulyozottabb lettem, nem ragodom a regi dolgokon, mar csak emlekek, de nem gondok, amik foglakoztatnak a nap minden perceben.

Jo igy, igaz nehez volt egy-ket dologtol megszabadulni, de sokkal boldogabbnak erzem magam igy.

Visszagondolva az akkori onmagamra, orulok, h elkezdtem a valtoz(tat)ast, nem bantam meg.

Sok sikert neked is!

2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves nem a tárgyakhoz, emberekhez kell ragaszkodni. A múltat pedig nem kellene magunk után hurcolni. Semmilyen formában sem. Szerintem. :-)
2010. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!