Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eladnátok azokat a dolgokat,...

Eladnátok azokat a dolgokat, amik régi emberekhez fűznek?

Figyelt kérdés

A múltamban csúnya szakítások és egyéb dolgok történtek.

Közeleg a 18. születésnapom,úgy döntöttem elfelejtem a múltat.De nem csak lelki hanem fizikai változásra is készülök:)

A szobámat kifestetem és új bútorokat veszek,minden tárgy kicserélődik.

De.Most jön a nagy kérdés.Kb 50 db plüssöm és egyéb ajándéktárgyam van,melyeket volt barátoktól kaptam Valentin napra,év fordulókra,szülőktől,barátoktól kapott dolgok,melyek a múltra emlékeztetnek.Félek hogy ha eladom vagy elajándékozom őket később megbánom.De ha továbbra is ott lesznek körülöttem,akkor a múltra fognak emlékeztetni.


Ti mit tennétek a helyemben?Megszabadulnátok tőlük?


2010. nov. 3. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
most akarsz változtatni vagy nem?
2010. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én a volt pasiktól kapott dolgoktól megszabadulnék, viszont a szülőktől, barátoktól kapottakat megtartanám
2010. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

én nem dobnám ki. Mégis csaka multam része! tedd egy dobozba és vidd le a pincébe.

Vagy csak pár daraboit tarts meg,amik nagy jelentősége van,a többit vidd el a mikulásgyűrba,ugyis nem skoára gyüjtik oda a játékokat

2010. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szabadulj meg azoktól, amikhez nem fűződnek jó emlékeid (pl. amit barátodtól kaptál, akivel csúnyán szakítottatok) de a többit szerintem tartsd meg, ha nem fűződik hozzájuk valami rossz dolog, azoknak az elvesztését később megbánnád.
2010. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
én sem tartottam meg volt pasitól kapott dolgokat...ami volt elmúlt, tovább kell lépni.
2010. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
A volt pasisaktól mindenképp érdemes megszabadulni. Esetleg felajánlhatnád rászorulóknak, így tuti, hogy lesz, aki örül nekik. A szülőktől, barátoktól kapottakat érdemes megtartani, már csak azért is, mert ha egyszer csak megjelenik, hogy "adtam neked még öt éve egy plüssmacskát, de nem látom sehol", az ciki :)
2010. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tartanám meg. Mosd ki a plüssöket, és vidd be egy gyermekkórházba, anyaotthonba!
2010. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Tyhűű te aztán több végén is égeted a gyertyán nem egész 18 éveseb ilyen múlttal :))

Egyértelmű a megújulásnál a tárgyaktól való megválás. De ne a kukába, hanem vagy add el vaterán, vagy ajándékozd el őket.

2010. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Talán a korom miatt is (dupla annyi vagyok mint te) tudok tanácsot adni.

Minden kis apró ajándék idővel csak porfogó lesz.A következő 20 évben is sok ilyen apró ajándékot fogsz kapni,új barátoktól,szerelmektől.Azokat is gyűjteni fogod,és ha majd egyszer lesz gyermeked oda fogod neki adni,hogy nyálazza,tépje,vagy éppen ássa el a homokozóba..

Ha változtatni akarsz akkor dobj ki mindet.A játékokat ad oda gyerekeknek,a többi porfogót is ha tudod ajándékozd el.Amit én megtartottam,és tanácsolom,hogy te is tartsd meg(később ezek lesznek a szép emlékek,nem a plüssök) A fényképek.A fényképeket rendezd egy könyvbe,vagy dobozba.Nagy helyet nem foglal el,és 20 év múlva olyan jó nézni őket..(sok emberke már eszedbe se fog jutni)

tartsd meg azokat az ékszereket amiket a szülőktől kaptál.Ezeket egyszer majd tovább adhatod a gyermekeidnek..

38/N

2010. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem, mert nem szoktak úgyse eszembejutni emberek tárgyakról.. Ránézek pl egy plüsskutyára és egy plüsskutyát látok.. nem azt hogy xy-tól kaptam és jajjderossz szakítottünk stb. Szóval én tök feleslegesnek tartom ezt. Mondjuk nekem a tárgyaim fontosabbak mint az emlékek/érzések vagy más emberek... 19L
2010. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!