Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem akarom ezt az...

Mi van ha nem akarom ezt az életet?

Figyelt kérdés

Most leírom, de lehet, hogy aztán vissza se jövök, de ki kell írnom. Tisztában vagyok vele, hogy totál elitelendo az egész, én is szégyellem.

Szeretek egy nőt, akinek férje és gyerekei vannak, az öcsém a férje. 9 évvel ezelott mikor először találkoztunk akkor is megtetszett, de próbáltam a dologgal nem törődni. Mondom biztos van valami zárlata, ha az öcsémmel jött össze. De sajnos nem. Dolgoztam sokat, nem találkoztam velük túl sokszor (akkoriban otthon laktunk még) , úgy voltam vele, én is ismerkedtem, nem foglalkoztam a dologgal. Aztán megvolt az eljegyzes, örüljek, az öcsém megnosul, de én miért nem tudom őt kiverni a fejemből?? Aztán megismertem valakit, aki a totál ellentettje a nőnek, minden szempontból. Osszekoltoztunk, tok jó volt. Szerettem, most is szeretem. Megkértem a kezét és összehazasodtunk.

Jó munkám van, saját ingatlan, feleseg, tok jó életem lehetne. De ahelyett, hogy az évek alatt múlt volna a dolog, inkább az ellenkezője. Ahogy telt az idő, egyre nyitottabb lett, csomó közös van bennünk, tok jókat lehet vele beszélgetni, tok hasonló az ertekrendunk stb. Viszonylag sokszor osszejarunk a nagyobb családdal is és csak velük is. Amennyire lehet laza vagyok, de utálom az egészet. Arról nem is beszélve, hogy a testvérem meg sem érdemli, ő egy érzelmi fakir, nem bokol neki (minek úgyis tudja a másik, ezt így kijelenti), és egy kobunko. Szeretem, de nem tudom felfogni hogy lehet ilyen hülye. Lehet azt mondani, hogy nem ismerem a nőt, így nem tudom milyen, de azért 9 év alatt elég sok időt töltöttünk együtt, hogy eleget lássak belőle.

Es szeretem a feleségemet is, de olyan érzésem van, mintha nem ezt az életet akarnám, bele tudnék örülni. Persze váljak el, mert ő ennél jobbat érdemel. A tenyeremen hordozom, igyekszem és szeretem. Ráadásul mi van ha elvalok, akkor sem szunik meg a másik érzés.

Ez egy tabu dolog nincs kivel megbeszélni és kicsit már felorol.



szept. 11. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsétlen feleséged... ő azt hiszi, szereted őt, holott a lószrt.


Az Ő érdekében tedd meg azt a szívességet, hogy elválsz tőle, hadd keressen olyan férfit, aki őt szereti.

szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Ráadásul mi van ha elvalok, akkor sem szunik meg a másik érzés. - mondjuk az lenne, hogy a NEJED, akit a tenyereden hordozol de NEM szeretsz találhatna maga mellé normális, odaadó férfit, aki érzelmileg is passzol hozzá, nem egy másik nő után kuncsorog.


Szánalmas vagy.

szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem foglak elitélni mert nem a te cipődben járok de nekem egy öcsém van akivel nem vagyok jóba mégsem tudnék a barátnőjébe szerelmes lenni.

Mondjuk amennyire ismerem a tesóm biztos vagyok benne hogy ő le se szarná ha nekem barátnőm lenne és neki is tetszene biztos bebróbálkozna nála.

Ha az alapján válsztana az ember párt hogy alkalmas a párkapcsoltra mind két fél akkor már az emberiség több száz éve ki halt volna.

szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az a furcsa, hogy a feleségeddel, aki mindenben ellentéte az ideálodnak, tök jól kijösztök. Nehezen tudom elképzelni, hogy ugyanilyen jól kijönnél a másik nővel is. Pl. az egyik érzelemvezérelt, a másik racionális, vagy talpraesett vs gyámoltalan, rendszerető vs trehány, pontos vs elkésős, karótnyelt v laza. Hogy lehet ez?
szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, szerintem túl jó életed van, és/vagy dologtalan, gondtalan, ha képes vagy ennyire elmerülni ebben az érzésben.

Foglald le magad valamivel, sport, egyéb hobbi, ami eltereli a figyelmed az ábrándozásról.

Keresd a gyenge, antipatikus pontjait a nőnek és azt elemezd, a romantikus fantáziák helyett.

Gondolj bele, hogy a nőnek a szerinted bunkó öcséd megfelel, biztos nem vagy a szemében szigma, ezzel a nőies lelkülettel.

Szerintem ezt a nyitót, nem is férfi írta.

szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Túl jó dolgod van. A feleséged után sírnál, ha elválnál.
szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!