Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak lebeszélni a...

Miért akarnak lebeszélni a terveimről? Jogosan demotivál ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon röviden a sztori:


Az edzésen kívül más nem érdekel. Semmihez nem értek ezen kívül, de papírom nincs, így nyilván senki sem fog hozzám jönni.


Felvételt nyertem egyetemre. Szeretnék minél jobb edző lenni, így egy olyan irányba mentem el, amit tudok majd később kamatoztatni: gyógytornász.


A szüleim nem nagyon támogatják ezt az ötletet. Szerintük nincs ebben jövő, mert az emberek nem fognak fizetni személyi edzésre és csak azért hülyeség gyógytornásznak menni, mert személyi edzéssel akarok foglalkozni..


Hiába hozom fel nekik, hogy ez érdekel és ebben egyébként rohadt sok pénz is van, nem hiszik el.. "Nincs az embereknek pénzük, nem fognak hozzád járni." Ez az egyetlen érv..


A hosszútávú terv: vállalkozás, ahol gyógytornász és személyi edzés lenne a fő profilom.


De annyira demotiváló ez az egész..

Nincs a családban diplomás ember. A szüleim megelégednének annyival, hogy oké, van egy szakmám és robotoljak 12 órát egy gyárban, de én ennél tovább szeretnék látni.. (nincs ezzel a munkával semmi baj, minden tiszteletem ezeké az embereké, akik ezt csinálják)



aug. 30. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát, most nemazért de szerintem egy magánedző sok pénzt tud keresni..
aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Flagstaff ***** válasza:
93%

Nincs igazuk a szüleidnek.

Legalább öt embert ismerek a szűkebb környezetemben, aki személyi edzőhöz jár, én pedig hamarosan gyógytornászt fogok keresni. (Sérülésből lábadozom.)

Remélem, az egyetemen találsz olyan barátokat, akik egy kicsit ellensúlyozzák ezt a rettenetes negativitást!

aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a viharba ne lenne fantázia benne.

Akár egy óceánjáró hajóra is elmehetsz , bejárod a világot rövid idő alatt és pénzt is keresel meg nyelvet tanulsz .

Itthon is jól kereshetsz vele

aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Van fantázia a tervekben. Csináld, jó lesz az.
aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a szüleid nagyon maradi emberek.

A legborzasztóbb, hogy téged is lehúznak.

A gyógytornász-edző kombónál én jobb párosítást el sem tudok képzelni ebben a helyzetben.

aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nincs igazuk. Van gyógytornász a rokonságban. Bőven van rá kereslet.
aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Van gyógytornászra és személyi edzőre is bőven kereslet és rohadt jól keresnek. Én is perpill személyi edzőt keresek, mert le akarok fogyni
aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Gyógytornász - azt remélem azért tudod, hogy 95%-uk kórházban dolgozik rehabon, nem pl sportorvos mellett, hogy rendes tapasztalatot szerezz sportsérülésekben. :)


Más: a vállalkozáshoz rengeteg hétköznapi munka kell, referenciák, hogy legyen okuk az embereknek hozzád menni, valamint legyen pénzed elindítani a vállalkozást.


Ezen kívül egy gyt könnyen bajt is okozhat, hogyha rosszul nyúl a beteghez-sérülthöz, további sérülés lehet a vége, szóval nehéz és bromi felelősségteljes meló.


Nem rossz elgondolás, de azt remélem tudod, hogy pl kapásból egészen magas szintű anatómiatudást követelnek meg az egyetemen.

aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Azért megyek gyógytornásznak, mert szeretnék jobb edző lenni ennyi.


Értelemszerű, hogy magas anatómia kell ehhez. Egy programozónak is magas szintű tudás kell valamilyen programnyelvből, máskülönben nem lenne programozó..

aug. 31. 08:52
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Itt pesten minden sarokra jut vagy 10 személyi edző, így itt, hacsak nem vagy extrán tehetséges, és nincs mellé mondjuk dietetikus diplomád akkor csak tengődsz.

CSak abban a teremben ahova járok, van vagy 10 edző

aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!