Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem megunt a párom....

Azt hiszem megunt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, de úgy vettem észre, hogy már un engem. Kérdeztem tőle, azt mondta nem un, de megváltoztak az érzései irántam.

Hagyjam el? Vagy várjak? 20 éves a barátnőm


28F


2010. nov. 2. 11:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez a fiúkra is vonatkozik.

Csak ha Józsi lefekszik a fél várossal akkor menő csávó, ha Julcsi lefekszik a város egy tizedével, akkor retkes k*rva.

És ez mindig így lesz, teljesen mindegy, hogy milyen évszámot írunk.

2010. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

1,5 éve.

Nem tartom el, nem kocsikáztatom.

Nem szokta hagyni, hogy vegyek neki valamit, vagy hogy költsek rá.

2010. nov. 2. 11:34
 23/32 anonim ***** válasza:
77%

Én 19 -et töltöm most decemberben, és 28 éves a párom.

Szeretjük egymást,semmi problémánk nincsen.

Tehát akkor nekünk sem lenne jövőnk, mert én még fiatal vagyok? :(

Ebben nincs igazatok.

Vannak kivételek a ,,fiatalok" között, ugyanis én az átlagnál komolyabb vagyok...

Én is dolgozom hamarosan.


Erről ennyit..


E.

2010. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
Hát barátom.. Lapát. sajnálom, de ha már nem szeret nincs az az Isten ami újra fellobbantja a tüzet. Akkor kérdem én..? megéri olyan kapcsolatban lenni,ahol az egyik fél már nem ÚGY szereti a párját..?kell a szenvedés h azon vergődj h juj nem szeret ,mit csináljak..? gondolkozz el.
2010. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%
Én pl már 21 évesen el tudnám képzelni, hogy gyerekem legyen, de csak persze ha már megtaláltam az igazit.
2010. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is ez volt a helyzet a barátom azt mondta már nem szeret úgy mint régen sokat veszekedtünk leültünk megbeszéltük azt mondta adjunk egy 1,5 hónap próbaidőt és ha nem megy maradjunk barátok(ebbe én is beleegyeztem) Most pedig együtt vagyunk és első babánkat várjuk!Este ülj le vele és kérdezd meg mi változott meg szerinte!

Jah a barátom 27 én pedig 20 éves vagyok

2010. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondott hogy többet szeretne velem lenni.

De én dolgozom, ő még tanul... Nincs sok szabadidőnk.

2010. nov. 2. 11:41
 28/32 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező a kommentjeidben egyáltalán nem az ecseteled hogy a párod megunt

Most a feltett kérdés béna v agy a kommentek?

2010. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne...csak sejtem.
2010. nov. 2. 11:45
 30/32 anonim ***** válasza:
84%

17 éves vagyo,kicsit fiatalabb az előzőeknél.De itt is nagyon sok mindenki azt írja,h keress mást élned kell.Nekem 14 és fél éves korom óta van barátom,ő most 21 éves.8 éves korom óta ismerem,jóba voltunk mindig is.És nemrég felmerült egy probléma amire mindenki azt vágta a fejemhez,h jön majd más.De én úgy gondolom,h ha ezt ennyi idősen így oldom meg majd 30 évesen is így fogom és előbb-utóbb majd nem jön senki és csak kidobtál vkit a hülyeséged miatt.Egy kapcsolatért meg kell harcolni naponta és ezt már én is tudom,hisz tényleg 2 éve így vagyunk szinte minden nap,mert mindig tesz vki vmi megjegyzést.

szóval pörgesd fel a kapcsolatod,tégy úgy mintha még csak 1 hete ismernéd.hódítsd meg újra :)

2010. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!