Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem megunt a párom....

Azt hiszem megunt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, de úgy vettem észre, hogy már un engem. Kérdeztem tőle, azt mondta nem un, de megváltoztak az érzései irántam.

Hagyjam el? Vagy várjak? 20 éves a barátnőm


28F


2010. nov. 2. 11:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%
Mi a neved?
2010. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy megunt

lehet hogy van valakije

lehet hogy csk "élni" akar


A Te barátnőd, ismerned kéne!:S

2010. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

11:14es vagyok.

Nah ezt sem értem. Miért van az, hogy 20 évesen nem köthetné le magát? Anyámnak ilyen idősen már bőven gyereke volt, manapság meg őt nevezik gyereknek? Ne már!!!

Próbálj udvarolni, úgy mint régen. Elég egy szál virág is, ha nem vevő rá, akkor keress mást aki viszont igen. De ne úgy, hogy meg se próbálod!

Belegondoltatok már hogy ennek a dobd ki hozzáállásnak köszönhető hogy a legtöbb fiatal nem tud felmutatni egy épkézláb egészséges kapcsolatot, viszont a legtöbb lány több fa**t fogott mint kilincset?

24/L

2010. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Tény,hogy egy kapcsolatono dolgozni kell,de MINDKÉT félnek!A lány csak a vállát vonja,hogy megváltoztak az érzései.Aztán? Mi az alternatívája,hogy fellendítse a dolgokat? Neked és neki is akarni kell a folytatást,egyedül nem megy.Ő mégis mire vár?Elmondta,hogy nem szeret már,aztán mi lesz? Tőled várja,hogy szakíts,mert ő nem mer? Te mit remélsz még? Ha nem tesztek semmit,akkor szerinted mi fog változni? Beszéljetek,dolgozzatok rajta,ha akarjátok még,ha pedig nem,akkor ne húzzátok egymás idejét.Hogy van-e valakije? Ezt tőle kell megtudnod!
2010. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

24L:

"Belegondoltatok már hogy ennek a dobd ki hozzáállásnak köszönhető hogy a legtöbb fiatal nem tud felmutatni egy épkézláb egészséges kapcsolatot, viszont a legtöbb lány több fa**t fogott mint kilincset?"


azért ez a fiúkra is vonatkozik, mert ők sem sokat dolgoznak egy kapcsolatért. És főleg ők azok, akik több pun*it fogtak mint kilincset

2010. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltünk az összeköltözésről, azt mondta már nagyon várja. És hogy majd együtt kitaláljuk milyn legyen a konyha, szoba stb.
2010. nov. 2. 11:27
 17/32 A kérdező kommentje:
Miért fontos a nevem?
2010. nov. 2. 11:28
 18/32 anonim ***** válasza:
42%

20 éves, nem hiszem, hogy lenne jövőtök. Ő max azt látja benned, hogy idősebb vagy, dolgozol, eltartod, kocsikáztatod, értemész kocsival, ha hív, veszel neki ezt-azt, fizeted a kajáját ha enni mentek és ennyi...

Ő nem lát többet benned.

21/L

2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
63%

Azért ez vicces beszélgetés lehetett:

"-Drágám,már nem szeretlek úgy,mint régen!

-Értem.Sajnálom,azt hittem unsz.Szóval akkor összeköltözünk?

-Persze.Már várom.Szerinted milyen színű legyen a konyha?"


Ti tényleg huszonévesek vagytok?Agyilag is?

2010. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
72%

Mióta vagytok együtt?


Szerintem ez egy fontos kérdés.

Ha úgy látod, lelkes, és szeret (örül, hogy összeköltöztök, stb), akkor nem csak arról van szó, hogy számára elmúlt a mindent elsöprő szerelem?

Nem tudom, mióta vagytok együtt, de tény, hogy ez egyénenként változó, mindenki más és más típus, van, akinél hamarabb elmúlik a varázs, van akinél csak később.

Az viszont nem jelenti azt, hogy megun, sőt a szeretet egyfajta elmélyülését takarja, ami jó jel.

De rákérdezhetsz, hogy it értett "megváltozott érzések" alatt. Mondd el, shogy sokat gondolkodsz rajta és szeretnéd érteni.


25/L

2010. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!