Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják? El akarják...

Miért csinálják? El akarják szakítani tőlünk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátom egyidős velem. A történet ott kezdődik, hogy teherbe estem, de most igazából nem ez a fő probléma.

A szüleim és a barátom támogatnak, a barátom szülei pedig kijelentették, hogy nagykorúságáig nem költözhet el otthonról, DE AZÉRT TÁMOGATNAK!

Olyan ez nekem mintha el akarnák szakítani tőlem és a fiunktól. Anyukám megpróbált beszélni velük, de ők sem egy generáció, anyukám fiatalon szült engem, a páromat 40 évesen, így igazából anyám álláspontját sem igazán vették fontolóra. A barátom nem igazán akar lázadozni ellenük, mert betegek is és hálás amiért nem tették ki otthonról. Illetve, néha rájön hogy lesz*rja, és fellázad, de végül nem. Nem is ez a baj, mert jó ha tiszteli a szüleit, csak nem értem, miért nem lehetne az, hogy velünk éljen. Sokkal könnyebb lenne ketten megbirkózni a felelősséggel, én így érzem, mert ugye mindketten vállaltuk!!! Főleg, hogy most még közel lakunk egymáshoz, de lehet, hogy ez meg fog változni. Neki az iskola messze van és nagyon sokat kell tanulnia, ezért félek, hogy nem lesz ránk ideje.


Tudom, hogy tönkremegy az életünk, hogy elvállaltuk a Picit, de most már nem fogunk ezen változtatni, hiszen 25 hetes terhes vagyok, ennél fogva csak a kérdésre szeretnék választ kapni!


2010. nov. 2. 10:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindketten befejezzük az iskolát. Olyan nincs, hogy nem, ha más nem, akkor én estin.

Nem vagyok önző, épp ez az, hogy nem magam miatt akarom, hogy velünk legyen, hanem hogy a fiunknak ne hétvégi apja legyen.Én tudom, milyen az, ha nincs egy gyereknek apja, hárman vagyunk testvérek, és apánk akkor néz felénk, hogy ha dicsekedni akar az új lányával (évi két találkozás, kéthavonta egy telefon talán, plusz ha segítséget kérünk, akkor azzal jön, hogy "anyátok b*szta el, oldjátok meg...").

És attól hogy 17 éves, még várja a babát ő is, tervezi hogy mit fognak csinálni, hogyan oldjuk meg a tanulást, hogy hogyan neveljük... szóval nem értek egyet avval, hogy szerinted meg sem fogja majd.


Egyébként ma megbeszéltük a dolgot, és a szülei elé áll, hogy a héten x napot itt lesz velünk, és természetesen segít otthon is meg minden. Kíváncsi leszek... anyuja szerintem bele fog menni, apja pedig, hát nem tudom...


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 3. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!