Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Így nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Így nem tudok vele szakítani.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretnék szakítani mert sok a probléma köztünk.Sajnos vele nem lehet az ilyet megbeszélni ahhoz nem elég komoly.Mondtam neki hogy szeretnék szakítani,de ő azt mondta hogy akkor öngyilkos lesz.Nem akarok a sittre menni(haverommal hülyeségből olyanokat írogattunk neki hogy maffiózók vagyunk és megyünk szállítani az anyagot stb..és ezt a rendőrök tuti komolyan vennék) miatta. Mi tudnék csinálni?Haveromra is ráakaszkodott és vele is ezt csinálja..Kivagyok már tőle:S Segítsetek könyörgöm! Állandóan azt mondja hogy én vagyok az élete,és ha nekem bajom lenne akkor ő is meghalna,meg hogy úgy se tudná kiheverni 1-2 óra múlva öngyilkos lenne..ÁLLANDÓAN EZT CSINÁLJA!Haverom mondta neki(már nagyon dühös volt) hogy csak sajnáltatja magát mert tolószékes.Lehet benne igazság..De én 2 évig tűrtem ezt:/Mostmár kezd elegem lenni. 19/F
2011. jan. 21. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

aki bejelenti, hogy öngyilkos lesz, az úgysem lesz az :D meg mi az, hogy a rendőrök komoylan vennék?? :DDezen az anyagos dolgon nagyon jót röhögtem. :D

ostoba vagy :DD

2011. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel vesztenivalód nincs, szerezz egy bevállalós nőt, álljatok oda a lány elé, és kérdezd meg, hogy belemenne -e egy hármasba. A. lehetőség: nem, és szakít. B. lehetőség: igen, és noha nem szakít, de nagy élménnyel gazdagodsz.
2011. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tolószékessel jártál? hogyan????:D
2011. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tolószékes is ember.De ááá :DD Kapcsolatban voltunk,így jobb?:D 1.nek: Haverommal be voltunk rúgva.!:D
2011. jan. 21. 15:01
 5/9 A kérdező kommentje:
2. köszi:D
2011. jan. 21. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok és ne aggódj, nem vennék komolyan. (hogy szereznének egyáltalán tudomást róla?) valószínűleg azért kötődik hozzád ennyire, mert fél, hogy más nem lenne vele, amiért tolószékes. de ha előre bejelenti, hidd el, nem lesz öngyilkos.
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mondja, akkor tuti nem lesz öngyilkos. Aki ezt komolyan gondolja, az nem mondja ki. Ha nem megy így, akkor utáltasd meg magad annyira vele, hogy ő szakítson veled.
2011. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^
2011. jan. 21. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
háát azért várjál. Van egy ismim aki megcsalta a csaját mert sokat ivott de nagyon szerette, a csaj szakitott vele, a csávó meg mondogatta h öngyilkos lesz mert annyira szereti hogy nem birja nélküle,. a csaj nem foglalkozott vele, hát a csávó öngyilkos lett. Ugyh szerintem szakits vele határozottan, szolj a bnőinek hogy ezeket mondogatja,vigyázzanak rá,szolj a szüleinek is ha ismered, mondhatod is hogy eleged van belőle mert ezeket mondogatja mindig.
2011. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!