Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Szakítani fog?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm által kaptam egy lehetőséget hogy, egy legénybucsun táncoljak több srácnak persze pénzért. 100 ezer forintot kaptam érte én meg csináltam. Csak a pénz miatt mert tudom ezért a pénzért mennyit kell dolgoznom. 20 éves vagyok és a barátom megtudta teljesen kiakadt rám elmondott mindennek de, nem értette meg miért csináltam. Amúgy 2 éve vagyunk együtt. Nem rég volt egy autó balesetem és azt mondta teljesen megváltoztam de, ad még egy lehetőséget mert nem akar magamra hagyni és mondta beszéljük meg meg keresek fel szakembert.Tök fáj, hogy ennyire hülyének nézz. Szerintetek mit csináljak?Szakítani fog velem?
2011. márc. 20. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

elöbb illett volna megbeszélni vele

nekem is szarul esne ha a pasim elmenne csippendélkedni egy leánybúcsúra :S sőt... baromira mérges lennék

2011. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát az hogy keress fel egy szakembert..ezután a mondat után én adtam volna ki az útját
2011. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna valóban előre megbeszélni! De ha nem értek hozzád, nem volt semmi mással, "csak" táncoltál (mennyire mutogattad magad? 100 ezer ft-ért gondolom, valamennyire igen...) szerintem túllép rajta.
2011. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha az én barátnőm táncolna meg mutogatná magát egy legénybúcsún 100 rugóért (a hátam mögött), nem szakemberhez küldeném, hanem úgy vágnám ki, mint macskát szarni. Ennyi tartás legyen már mindenkiben, vagy ha már nincs, ne neki álljon feljebb.
2011. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ. Egy ilyen legény búcsún milyen öltözékben kell táncolni? és mit? Ha félmeztelenül,esetleg pőrén és erotikusan akkor én is kiakadnék,mert nem esne jól ha a barátnőm mások előtt is meztelenkedik..Itt már nálam súrolja

a "könnyűvérű" határt. Voltam én is ilyen helyen,és tudom,hogy mivel jár,milyen duma megy a fiúk között,ha egy ilyen nő táncol..Valahogy totál természetesnek vesszük,hogy a csaj bármire kapható.

Bizony ha előtte ezt nem beszéltük volna meg,és utólag tudnám meg,hogy a bnőm ilyet csinál,én nem jönnék dokival.Szét válnának az útjaink..Ha nincs benne annyi hogy elmondja,hogy megbeszéljük,ha nincs bizalom,akkor már régen pocsék a kapcsolat.

32/F

2011. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Büszke lennék, ha a csajom puszta táncolása ekkora sikert váltana ki az emberekből.
2011. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm olszországban dolgozik, kint táncol nightclubokban. Neki ez a munkája. Jól keres vele, ha hazajön éli a normális életet. Itthon soha nem vállalna hasonló munkát, védi a családját, saját magát. Hibát követtél el,kevés pasi értené meg amit csináltál.
2011. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha úgy éreztem volna hogy megbeszéljem vele elmondtam volna neki.

De, mivel sajnos én mindent feladtam miatta ugy érzem összevesztem a szüleimmel elmentem egyedül albérletbe feladtam az álmaim hogy továébb tanuljak(tesi tanárnak) lassan egy barátnőm se marad miatta szopok egy gyárba hogy legyen miből kifizetnem a rezsit meg stb mert csak addig volt a nagy pofája hogy hozzá költözzek mig lenem léptem otthonról és csak ugy kinyögte hogy még korainak érzi akkor nem tudom ti a helyembe mit csináltatok volna? Mert ciki nem ciki szüleim elég jó körülmények között élnek.De mindig is betudtam osztani a pénzt semmi felesleges dolgot nem veszek magamnak de van hoy a honap végén nem jutt kajára csak zsemlére de, akkor se foglalkozik velem csak neki legyen király minden.ugyhogy fogalmam sincsen hogy mit csinálajk

2011. márc. 20. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó kommented miatt írok: ne félj attól, ha elhagy, nála lesz neked jobb is. De nem ártana tényleg jobban átgondolni a jövőt, mielőtt cselekszel. Most jól jöhet a 100-as, de nem biztos, hogy az önbecsülésednek jót tesz. És könnyű az út lefelé...
2011. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
akkor miért nyavajogsz, hogy ki fog e dobni? ne haragudj de miért nem dobod te ki őt? szerinted szeret ő?
2011. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!