Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Szakítani fog?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm által kaptam egy lehetőséget hogy, egy legénybucsun táncoljak több srácnak persze pénzért. 100 ezer forintot kaptam érte én meg csináltam. Csak a pénz miatt mert tudom ezért a pénzért mennyit kell dolgoznom. 20 éves vagyok és a barátom megtudta teljesen kiakadt rám elmondott mindennek de, nem értette meg miért csináltam. Amúgy 2 éve vagyunk együtt. Nem rég volt egy autó balesetem és azt mondta teljesen megváltoztam de, ad még egy lehetőséget mert nem akar magamra hagyni és mondta beszéljük meg meg keresek fel szakembert.Tök fáj, hogy ennyire hülyének nézz. Szerintetek mit csináljak?Szakítani fog velem?
2011. márc. 20. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem,hogy minek siránkozol? Ha ennyire pocsék a pasas miért nem hagyod te ott?

Szépen bocsánatot kérsz a szüleidtől,és elmondod,hogy életed legnagyobb hülyesége volt,hogy evvel a pasassal kavartál.Majd szent a béke,és hazamész..Minek hisztizel egy ilyen alak miatt? Miért érdekel hogy ezek után mit szól ahhoz,hogy meztelenkedsz más férfiak előtt??

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmit mindenképpen megbeszéltem volna előre a párommal (más kérdés, hogy olyan típus vagyok, aki nem vállalna ilyesmit).

Amúgy én is mindent feladtam a páromért (bár nekem nem is volt sok mindenem) és mi is rosszul élünk anyagilag. Ettől függetlenül megbeszéltem volna vele egy ilyen döntést.

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Aha, így a kommented után már más... Tipikus, megint nem az az igazi kérdés, ami ki lett írva, de szokott ez így lenni. :)


"De, mivel sajnos én mindent feladtam miatta ugy érzem összevesztem a szüleimmel elmentem egyedül albérletbe feladtam az álmaim hogy továébb tanuljak(tesi tanárnak) lassan egy barátnőm se marad miatta szopok egy gyárba hogy legyen miből kifizetnem a rezsit meg stb mert csak addig volt a nagy pofája hogy hozzá költözzek mig lenem léptem otthonról és csak ugy kinyögte hogy még korainak érzi akkor nem tudom ti a helyembe mit csináltatok volna?"


1. Nem adtam volna fel senkiért az álmaimat, terveimet, továbbtanulást.

2. Ha mégis ez történt volna és ő hirtelen visszamond mindent, akkor meg otthagytam volna...


Összességében az ő bűne nagyobb, mint a tied.


Akkor miért nem tiltakozott ilyen vehemensen, amikor továbbtanulás helyett gyári munkásnak mentél?


Gondold át az életed, szerintem menj vissza a szüleidhez és tanulj tovább, ezt an pasit meg hagyd ott (a kommentedben leírtak miatt). Nehogy már lecsússz miatta!

2011. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ad neked meg egy eselyt?? Menjen a turoba. Talan a kakibol rangatott ki teged annak idejen? Meg elotted az elet, ne cseszd el. Kerj bocsanatot a szuleidtol, hisz tenyleg hibat kovettel el anno, es legyel tesitanar.
2011. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos van még valami ebben a történetben, amit még nem tudunk...
2011. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!