Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem a szüleimmel,h...

Hogyan közöljem a szüleimmel,hogy lehet még sem akarok beiratkozni?

Figyelt kérdés

Szóval,felvettek Szegedre jogra,viszont en a Karolira akartam menni,csak sajnos nem volt rá elég pontom,úgy is készültem,de a szüleim meg azt szerették volna jobban hogy ha vidékre megyek.

De az lenne az elsődleges probléma,hogy eléggé szorongok és nagyon nehezen szocializálódom, nem tudom hogy viselnem ha el kellene költöznöm,már voltunk albérleteket nézni,és találtunk egy jót,viszont lennenek lakótársaim és félek hogy nagyon nehezen bírnám.


Meg nagyon nem szeretnek elköltözni itthonrol,mert felek hogy nem tudnék egyedül boldogulni,mert senkit nem ismerek ott full egyedül leszek,de nekem szükségem van egy biztos pontra,es nagyon ugy erzem hogy én erre még nem állok készen :(


Most is kb.minden nap sírok emiatt,mar enni se nagyon tudok és eléggé rosszul alszom.

Arra is gondoltam hogy beiratkozáskor átiratom magam levelezősre,és akkor itthonrol is bejárhatok,vagy jövőre újrapróbálom,csak akkor már 21 leszek es felek hogy késő lesz.

Es nemtudom hogy mondjam ezt el a szüleimnek,mert félek hogy nagyon ki fognak akadni.



júl. 29. 10:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy elkésve, én 30 évesen kezdtem a jogot két diploma után, most leszek másodéves.

Nincs olyan, hogy "kell", mindenki a saját tempojaban halad az életben. Egyik barátnőm most 24 évesen lesz először egyetemista.

Én meg valószínűleg 35 előtt nem leszek anyuka.


Gondolom lány vagy. Annyit tanácsolok csak, hogy meg kell erősödnöd, mert az élet tartogat nagyon kellemetlen időszakokat, tele van szenvedéssel és megpróbáltatásokkal nekünk nőknek is. Erősnek és okosnak kell lenni, különben ledarál az élet.

júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
36%
10-es, dehogynincs. Volt 18-19 éve rá.
júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdd és első év után háha átvesznek a Károlira. Persze lehet,hogy akkor meg nem akarnál már átmenni,de ha igen,ott a lehetőség. Nálunk egyetemen jöttek át így máshonnan de ugyanarról a szakról.
aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!