Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon úgy néz ki, hogy...

Nagyon úgy néz ki, hogy anyukám drogozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. tudom miről beszélek higyjétek el, én is használtam drogokat de mára teljesen leálltam velük és rá is jöttem hogy csak szétkurja az életeteket. de van egy nagyon nagy problémám. anyám füvezik ,hasisozik,spurizik, és még papírozni is szokott. ne kérdezzétek hogy honnan tudom , mert már ezerszer láttam őt halál készen, és találtam nála mindenféle dolgot. csak annyit kérnék tőletek hogy mitcsináljak? próbáltam már beszélni vele, de tagad mindent.. mit csináljak? előre is köszönöm! 25 /L
2010. nov. 1. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

istenem, már a második ...


valaki magyarázza el, mit segítene ezen egy feljelentés ?

2010. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

nem kell csinálni semmit. az ő dolga, a gyerek nem nevelheti a szüleit, az úgy nem működik.

egyébként én is drogozok évek óta, nagy kaland, nem ártok vele a családnak.

2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ok te nem ártasz vele a családnak...de a lány azt írja épp h ő már nem bírja mert látta seggkészen az anyját is...

te lehet tudod magad türtőztetni.

amúgy szerintem is depressziós az anyukád..:(

és akkor ha jól gondolom nincs munkája?

kivel éltek? miből?

2010. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is depressziós:(. anyukám élettársával élünk , anyum nem dolgozik. de avval nincs gond hogy én enm tudnám elfogadni az élettársát mert én nagyon kedvelem őt de ez igy nem mehet tovább, mert szerintem ő adja a pénzt rá vagy ő szerzi meg neki nemtudom..
2010. nov. 2. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!