Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon úgy néz ki, hogy...

Nagyon úgy néz ki, hogy anyukám drogozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. tudom miről beszélek higyjétek el, én is használtam drogokat de mára teljesen leálltam velük és rá is jöttem hogy csak szétkurja az életeteket. de van egy nagyon nagy problémám. anyám füvezik ,hasisozik,spurizik, és még papírozni is szokott. ne kérdezzétek hogy honnan tudom , mert már ezerszer láttam őt halál készen, és találtam nála mindenféle dolgot. csak annyit kérnék tőletek hogy mitcsináljak? próbáltam már beszélni vele, de tagad mindent.. mit csináljak? előre is köszönöm! 25 /L
2010. nov. 1. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
vidd el 1 dokihoz.
2010. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ki se akar mozdulni a lakásból.. nem tudok vele mit kezdeni
2010. nov. 1. 10:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget valamelyik családtagtól, beszéljetek és vigyétek el elvonókúrára. 17L
2010. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán lehet vele mit kezdeni... Nálunk kicsi tesóim is vannak még, de anyukám füvezik rendszeresen... :(


22/L

2010. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ezt én már nem bírom:_(
2010. nov. 1. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

ugye tudjuk h a drog sajnos tünetmentes lehet valaki, de gyógyult nem, mert az csak egyszer fészkeli be leginkább az ember agyába magát (bár fiziológiai hiány is fenn fog maradni örökre), és sajna utána sokat nem lehet tenni, sőt, a tünmetmentesség is csak nagyon nehezen érhető el (ha) ...


én azt mondom, addig örülj, amíg csak szív, és nem nyúl keményebbekhez, de természetesen nem túl jó ez így egy anyától ... nyilván nem felel meg egy anya-képnek, de azért azt ne hagyd ki a gondolkodásból h ő is "csak" egy ember ...

2010. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

de mégis?

szted mit lehetne vele kezdeni ?

sajnos semmit ... max egy mérsékelt szinten tartani, ez az abszolút maximum, és nem túlzok, ha majd "meggyógyul" netán, akkor folytatja titokban ... ez egy ilyen dolog

2010. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

jelentse fel ???????


ne haragudj, de te észnél vagy? és azzal megszűnne a probléma ?? annyira bírom az ilyen gondolkodásúakat.

2010. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A csaladon belul keress egy olyan szemelyt, Akivel Anyukad szoba all, es meghallgatja. Ennek a szemelynek Te elore elmeseled a jelenlegi problemat, s ez a szemely legyen az, Aki elbeszelget Vele, es igy modon rabirni arra, hogy abba hagyja a jelenlegi eletmodjat es valatoztasson. Nyugodtan meglehet "ijeszteni" egy feljelentessel!
2010. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

nekem úgy tűnik, anyukád depressziós is.

nézesd meg vele a rquiem egy álomárt c. filmet!

2010. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!