Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy anyum hozzáállása ennyire megváltozott ez ügyben?

Figyelt kérdés

Egyik nap a szüleim hazajöttek a strandról, és amikor anyukám öltözött át, akkor láttam, hogy tangás bikiniben van, de ez csak itthon derült ki számomra, nem is tudtam róla, hogy van ilyen fürdőruhája. Nem brazil fazon, hanem ez a totál seggbevágós tanga, amiből látszik az egész feneke. Régebben mindig hagyományosat hordott, meg is kérdeztem, hogy hogy ilyet vett fel, nem zavarja-e, hogy látják a csupasz fenekét, de ő azt mondta nem, miért kéne hogy zavarja...


Ahogy írtam fürdőruhában sosem hordott tangásat, fehérneműben se túl gyakran, ezért nem értem, miért ennyi idősen kezdi el hordani. Szoktam a szüleimmel is strandra járni, nem tudom, hogy ez zavarna-e vagy sem, meg furcsa, hogy anyukám világéletében elég visszafogott volt, most meg az sem zavarja, ha tangában a fenekét mutogatja mások előtt.



júl. 16. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Kamaszodik, próbálgatja a nőiességét. Vagy ilyesmi...
júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek változnak, és velük együtt az ízlésük, véleményük is alakul.

Amúgy meg miután kb mindenki kiteszi a strandon a hatsojat es/vagy a mellét, gondolhatja azt is, nem lóg ki a többi közül.

júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, mindig mulattat, hogy nincs erkölcsösebb 100 éves nagynéni a kamaszoknál, ha bárki másról van szó :D
júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
82%
Te szobatiszta vagy? Pedig nem voltál mindig az. Ha te ekkorát változtál, akkor anyud miért ne változhatna?
júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Mit akarsz hallani, hogy csalja apádat?

Jó eséllyel most éppen ez tetszik neki, nincs mögötte semmi több. 46 vagyok, én is néhány évente váltok fazont, mert éppen az jön be.

júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erénycsősz, csak értetlenül állok a dolog előtt.
júl. 16. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Az rmberek változnak, ahogy az ízlésük is. Plusz ő valószínűleg az a generáció (gondolom kamasz vagy, szóval 40+), aki még hallgatta az idősebbektől "fiatal asszonyként", hogy egy férjes asszony és/vagy anya már ne mutogassa magát, mert mit fognak gondolni. Mostmár annyira nem megy ez. Plusz a saját sztorim, pedig valószínűleg fiatalabb vagyok nála: a tizen és huszonéves éveimet végig szorongtam azon, hogy nincs tökéletes alakom, nem szerettem levetkőzni, csak egyberészesem volt vagy tankinim ami takar, mert tuti akkor mindenki az én "hibáimat" nézi (visszanézve a képeket baromira nem volt rossz alakom sose). 31 évesen kattant át, hogy baromira nem érdekel senkit a strandon hogy nézek ki🤷🏼‍♀️ nem engem néznek. Vagy élvezik a strandot vagy a saját szorongásukkal vannak elfoglalva. Meg nem is izgat mit gondolnak, már felveszek bikinit, akinek tetszik tetszik, akinek nem nem, de nem körülöttem forog a strand, senki sem nézi, hogy mi van rajtam vagy mi látszik (nem vagyok "feltűnő" típus, hogy rám szegeződjön minden tekintet 😅. Simán csak egy strandoló a sok közül)
júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Épp a lényeget nem írtad: anyukád jól néz ki?
júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Átlagos alkatúnak mondanám, a korához képest aránylag jól tartja magát.
júl. 16. 18:41
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor meg, kérdező? Akkor se lenne közöd hozzá, ha 150 kilósan is bikiniben nyomná, ha ő úgy érzi jól magát...
júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!