Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem, vagy még ráérek?...

Elkéstem, vagy még ráérek? Feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés

Október végén leszek 26... Szeretnék már családot, barátnőt, feleséget. Mindent fel akarok adni egy családért.

Úgy érzem le vagyok maradva... Szerintetek túl gondolom?



júl. 14. 19:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
59%

Ki a f.sznak kell gyerek ennyi idősen? De őszintén. Ezer jobb dolgot lehet csinálni, utazni, bulizni, állatokkal foglalkozni, főzni, sportolni stb stb.


Ne legyél már koravén. A nők, meg a férfiak is ráérnek 32 felett megallapodni, addig élni kell.

júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%
Pedig pont hogy manapsag mindenki 20 alatt hazasodik, en nem is tamogatom, ugyis 3 ev aztan valnak,jobb kesobb mint soha
júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
94%
Hogy érted hogy mindent fel akarsz adni egy családért? Ez nem így megy hogy elcseréled..
júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!