Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem, vagy még ráérek?...

Elkéstem, vagy még ráérek? Feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés

Október végén leszek 26... Szeretnék már családot, barátnőt, feleséget. Mindent fel akarok adni egy családért.

Úgy érzem le vagyok maradva... Szerintetek túl gondolom?



júl. 14. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem kor függvénye!


Ha jön, akkor jön, akkor majd fogadod.


De 26 évesen még ráérsz!

júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Te nem is tudod, hogy milyen jó dolgod van most és hogy mire vállalkoznál!! :)
júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Senior Séf ***** válasza:
19%
Bizonyos kötelező körökről lemaradtál, és így nehezebb dolgod lesz.. Kamaszkorban jó lett volna csajozni ezerrel, megismerni a női lelkivilágot és gondolkodásmódot. Amíg ezt tanulja a férfiember, becsúszik néhány csalódás, és 16 évesen sokkal könnyebben áll talpra az ember egy balegyenes után, mint 26 évesen. Persze így sem lehetetlen. Én sok-sok felejthető kapcsolat és egy elontott házasság után 40 évesen találtam meg az igazit.
júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Tök mindegy hogy mit szeretnél meg mit nem, ez vagy jön magától vagy nem.


Sem a szerelmet, sem a jegyességet, sem a házasságot nem lehet senkire sem ráerőltetni és senkiből kierőszakolni.


Élsz, éled világodat és vagy betoppan a szerelem, vagy nem. Nyilván ha 0-24 egy lakásban ülsz, sosem talál meg. De én itt inkább arra utaltam, hogy görcsösen nem lehet ezt. Ez nem úgy van, hogy az emberek egyik reggel felkelnek, hogy "na, 25 vagyok, kell egy feleség, leugrok a CBA-ba összeszedni", és akkor fél évre rá esküvő, 1 évre rá gyerek és élik az idilli családi életet.


Lehet holnap találkozol valakivel, de az is lehet, hogy majd csak 40 évesen, vagy éppen soha. Mindhárom opcióra ugyanannyi esély van.


Lemaradva nem vagy, de ezt felesleges hajszolnod, mert erőből nem fog menni.

júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
16-19 éves koromig voltam kapcsolatban ,egy masszív kapcsolatban azóta nem voltam boldog
júl. 14. 20:04
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Akkor elsodlegesen epits karriert, legyen sok penzed amibol majd eltartod a csaladot es tedd magad boldogga.. majd az elet eled sodorja eleted szerelmet
júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Annak lesz párja, családja, aki önmagában is tud boldog lenni és nem a másiktól akar kapni, hanem az a vágya, hogy adjon és van is miből adnia.


Tehát tök mind1, hogy hány éves vagy.

júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

A férfi semmiről nem marad le, 40 -45 évesen is lehetsz apa.

Nálad nincs klimaktéria

júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Még 10 év múlva sem késő. Tanulj, élj, szórakozz. Addig jó, míg független vagy, használd ki.

N

júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó... Szomorúságban miért jó lenni?
júl. 14. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!