Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt hogyan is kellene...

Most ezt hogyan is kellene lekezelnem?

Figyelt kérdés

Tehát a történet rövidre fogva: Első együttélésem, eddig simán vettük az akadályokat, de most felvett egy roppant idióta viselkedést, amivel kikerget a világból.

Pl ma. Én nem adok nyers disznóhúst a kutyámnak. Erről már volt egy vitánk akkor úgy nézett ki, megbeszéltük. Viszont ma megyek ki az udvarra és látom hogy a kutya csócsál valamit. Hát persze hogy disznóhúst.

Kérdőre vontam a párom, hogy ezt mégis miért kellett, ezt már egyszer megbeszéltük. Erre közli velem (nevetve), hogy a múltkor is odaadta neki, csak megvárta hogy bemenjek a házba. Itt már lilult a fejem, csúnyát nem akartam mondani, szépet meg nem tudtam ezért faképnél hagytam.

Nem sokkal később megyek ki az udvarra, ő épp kint tevékenykedett, erre megszólal ezzel az új vicces-gúnyos stílusával, hogy ne menjek ki, lehet hogy most fog megdögleni a kutya a disznótól.

Na ezen ismételten jól felhúztam magam, látványosan bevonultam, 10 perc múlva szól, hogy menjek neki segíteni. Hát nem mentem...

Na ezen annyira felmérgelte magát, hogy mi az hogy én nem segítek , hogy most épp a "nemszólokhozzád" stádiumban vagyunk.

Nekem bármi problémám akad, amiről komolyan akarok beszélni, ő mindig előveszi ezt a kis humorherold stílust, amivel kikerget a világból, ettől pedig annyira felmegy bennem a pumpa, hogy legszívesebben kitekerném a nyakát.

A múltkor már elsírtam magam, hogy ilyen nincsen, erre persze jön,ölelget, hogy ő csak viccel, és jajdeszeret ésatöbbésatöbbi. Egy hét múlva a felállás viszont ugyanez.

Ő remekül elszórakozik azon, hogyha én ideges vagyok miatta.

Tapasztaltabbak tanácsát várom, hogy mégis, hogy is kell lekezelni ezt a viselkedést, vagy mégis mi a fenét kellene csinálnom?

Köszönöm.


2010. okt. 31. 14:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Huha, kicsit elmentünk a hogyan etessem a kutyát irányba. Köszönöm, megoldom.

Köszönöm a válaszokat is, azokat is amelyek szerint hülye vagyok.

Talán ki kellett volna hagynom a kutyás sztorit, és akkor ezen nem pörögne senki.

A kérdésem, csupán arra vonatkozott, hogyha nekem problémám van, vagy valamit fontosnak tartok, és teljesen mindegy, hogy az a kutya etetése, a munkahelyi problémám, vagy az hogy felmosás után 5 perccel miért kell cipőben végiggyalogolni a házon, akkor miért kell ebből viccet csinálni, és kigúnyolni. Nem tartom magam idegbetegnek, én is kellő komolysággal viseltetek bárkivel szemben, ha látom, hogy a helyzet úgy kívánja.

De köszönöm a válaszokat, mérlegelni fogom őket.

2010. okt. 31. 16:29
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

Lekezelni???Egy sebet tudok lekezelni, vagy egy emberrel tudok lekezelően viselkedni.

A helyzetet KEZELNI kellene, nem lekezelni...

2010. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

16:29: Rokonod netán a gyurcsok józska, hogy ilyen látens telepatikus képességgel rendelkezel? :D

Nyilván kedves édesanyám sem, és a kedves párom sem főz olyan elit módon, mint ezek a hasznos gdp-termelő minőségellenőrök, dehát a mi családjainknak már csak ez jutott.

Ja, mellesleg attól, hogy 20 évvel ezelőtti emlékből idéztem és tapasztalatilag látok dolgokat, még nem jelenti azt, hogy olyan takony vagyok most is, mint pl te, kedves :) Próbálj elrugaszkodni a jelentől, még ha nem is megy olyan egyszerűen :) És ha kérhetem, innentől magázz :DD

2010. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

és ha miatta lesz beteg a kutyád.... mondd meg neki, hogy ha miattad feldobja a talpát aKKOR téged felejtsen el :-o


a nyers disznóhús pont vezsélyes és nem szabad adni a kutyának, pl férges lehet és különböző akár halálos vírusos betegségeket elkaphat, mint ahogy az emberek se esznek nyers disznóhúst pont ezért.


mint ahogy csirkecsontot sem, mert szilánkosra törik és ahogy fal, belefúródhat pl a gyomorfalába

2010. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:59


Te még soha nem ettél füstölt kolbászt?

Mert az is disznóhúsból van, és ráadásul nyers is.

2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!