Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz kérdés, de felteszem,...

Nehéz kérdés, de felteszem, valakinek esetleg ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Diplomás, viszonylag jó presztízzsel rendelkező srác. Nagyon gyakran tör rám az apai ösztön, azaz, hogy nagyon szeretnék gyermeket, de valahogy házasodni meg ilyen kapcsolatosdit nem, sok csalódás ért, plusz nincs kedvem ehhez. Stabil pénzügyi helyzetem van, munkám, lakásom, esetleg nevelő szülő lehetek, ha már sajátom nem lehet, de nagyon szeretnék egy utódot, akit akar 0 éves korától nevelnék.

júl. 3. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kérdés..?
júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Érdemes nekivágni ?
júl. 3. 23:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném.
júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Aztán mégis hogy gondolod? A gyerekre ki vigyáz, amíg te dolgozol? Vagy ha te vigyázol rá, akkor ki dolgozik?


Nem véletlenül kell két ember a gyerekcsináláshoz.

júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vágnék bele.

Egyrészt egy gyereknek nagyon nagy szüksége van anyukára.Igen,apukára is viszont mégis csak nő szüli meg.

Meg az örökbefogadás nagyon de nagyoon macerás,hosszú évek telhetnek el 0 visszajelzéssel.És elég sokmindennnek meg kell felelni.Ja meg egyedülállóknak mégnehezebb..mivel elsősorban előnyt élveznek a párok.

júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyedülálló nem is pályázhat örökbefogadásra.
júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyedülállóként nem. Nem nehéz kérdés. Kifejezetten könnyű.

Mi az, hogy sajátod nem lehet? Hogyne lehetne. Te nem akarsz hozzá feleséget.

Amúgy még arról sincs fogalmad, mit jelent az a szó, hogy nevelőszülő (egybeírva). Az nem ugyanaz, mint az örökbe fogadó szülő.

tegnapelőtt 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tudsz elköteleződni amellett hogy legyen egy párkapcsolatod akkor hogy tudnál elköteleződni a gyerekvállalás mellett?

Ha gyereked van akkor legalább 15 évig az összes programod hozzá kell igazítanod. Azért mondom hogy 15 évig mert általában 15 felett már elég önállóak, mennek barátokkal csavarogni és a szüleikkel nem szeretnek már lógni de vannak akik 30 évesen is a szüleire vannak szorulva mindenben.

tegnapelőtt 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

4


Millió nő képes ugyanezt megoldani egyedül, ergo q férfinek se lehetetlen.

tegnapelőtt 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudnám javasolni ha van a közeli kapcsolataiban pl testvérnél, szoros barátságnál pici baba mond el nekik érdekelne mivel jár egy baba/kicsi gyerek gondozása. Beszélgess velük, olvass a témában, esetleg pár hétig ha megengedik vedd ki a részed belőle.

Párom is naivan áll hozzá s ezt tanácsoltam neki. Szép dolog akarni valamit de szerintem jobb látni is, megismerni a dolgokat s utána jobban tud mérlegelni az ember mivel is jár nem csak egy elképzelés él így a fejedben.

Nem csak a cuki mert kicsi van.

Szerintem ez ezerszer jobb módja gyakorlati ismeretet kapni mint velevágni valamibe amit megbánhatsz s akkor többen szívnak egy életen át.


(Nevelőszülő aki szerződést köt s mint munkaviszony a saját házában nevel állami gyerekeket. Támogatja a családjával a kapcsolattartást.

Akár évekig is együtt tudsz így lenni velük de elég extrém dolgokat tud produkálni negatív módon is.)

tegnapelőtt 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!