Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valósíthatnánk meg az...

Hogyan valósíthatnánk meg az önállósultságunkat?

Figyelt kérdés

Többgenerációs család vagyunk, közös családi vállalkozással(ami annál kicsit jobb, mint csicskázni valahol, de nem megy olyan jól, mint rég), egyrakáson lakva és egymás agyára megyünk.

30 fölötti testvérpár plusz édesapánk, aki a céget vezeti. 3 különálló lakás + a(z egykori) cég(maradék) két egymás melletti házban helyezkedik el. A közös vállalkozás jövedelméből a közös ingatlanegyüttesben lakásra futja csak. Nem tudom hogy mehetne mindenki messze egymástól, mikor ingatlant eladni nagyon nehéz manapság. Az ilyen külső munkahely+albérlet ötlet annyiból kilőve, hogy a tesóm részmunkaidős egy külső cégben, a párja munkanélküli. Az én párom dolgozik (máshol főállásban) én ebben a kis maradékban, ami maradt a régi cégből.


2010. okt. 29. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

3 kulonallo lakas! Tehat nem ertem, hogy mi a problema?

Mindent ellehet adni, termeszetesen aron alul es kulon lehet koltozni,

viszont megmaradhat a jelenlegi allapot, de akkor alkalmazkodni kellene es turni, hiszen amig a ceg jol ment, akkor mukodott ez a rendszer.

Kulonallo lakasokrol van szo, tehat elhettek ugy, mint a szomszedok pl. De amikor eladjatok az ingatlant, akkor csak vesziteni fogtok megtobbet, es akkor is lesznek szomszedok, csak idegenek.

2010. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!