Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha van pénzed...

Az igaz hogy ha van pénzed akkor? (folyt)

Figyelt kérdés

Ha van pénzed akkor megkapsz mindent amit akarsz ?

Nök,ház,kocsi olyan élet amit akarsz ? tényleg mindet csak a pénz mozgatna ? Ha milliárdos vagy akkor bármit megtehetsz ? :S


2010. okt. 26. 20:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Te nem feküdnél le egy ronda nővel, akit nem szeretsz, ha adna 100 milliót? Mondjuk angol fontban?

És vigyázz, mert ha igent válaszolsz, qrva vagy, ha nemet, akkor képmutató.

2010. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Te meg paraszt vagy :)

(Amugy ha épp szerelmes vagyok valakibe akkor nem ,nekem anyira most nincs szükségem pénzre 100 millio fontal meg mit kezdjem :D )

2010. okt. 26. 21:20
 13/29 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mit akarsz. Sokan boldogtalankodnak fiatalon, mert nincs pénzük. Mindent ennek rendelnek alá, el is érik, bármi áron. Van pár nagyon jó évük, megvesznek mindent, és mindenkit. Jajj, de nagyon boldogok. Röhögnek a másikon, aki éli az "unalmas" kis életét. Az idő közben pereg, mert bármennyi pénzed van, örök fiatalságot akkor sem vehetsz. S a valamikori fiatalember ahogy idősödik, csak azt látja, hogy rengetegen vannak körülötte, de vajon kiben bízhat? Van-e egy igaz barátja, van-e szerető családja, vagy a hatalmas vagyona ellenére ő is csak egy eldobható senki? És újra boldogtalan, mert ha újra kezdhetné a mostani tapasztalataival, bizony máshogy csináná. Mert már más hiányzik neki. Az, amit fiatalon egy nyegle vállrándítással elintézett. Csak olyan nincs, hogy visszaút.

Mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, egyetlen dolgot ne higgy el Magadnak, azt, hogy MINDENKI megvehető. Mert ez hatalmas tévedés. :)

2010. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
*csinálná
2010. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

majdnem mindent!!!!

Egészséget nem és az a legnagyobb gazdagság a világban.

Az egészség minden kincsnél értékesebb.

Én mostmár nagyon tudom.

Ház, kocsi nők közül is csak valami kis plázacicát ha persze jól is nézel ki azért de az nem nagy feltétel

2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Akár férfiakat is megkapnál...

Amúgy meg te parasztozol, és közben általánosítod a női nemet. Vicces.


21:09 Amúgy meg neki van igaza...

2010. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
47%
Talán ha fejlettebb lenne a tudomány. Például a világ minden pénzéért sem tudnám zsenivé műttetni magam.
2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

mugy ha épp szerelmes vagyok valakibe akkor nem ,nekem anyira most nincs szükségem pénzre 100 millio fontal meg mit kezdjem :D )


Vegyél egy helyesírási szótárt.

2010. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon gazdag embert ismerek és ő a bátyám. Részletek nélkül mindene megvan, amit épeszű ember kívánhat magának.

De!

Cserébe hétfőtől csütörtökig kb. 12-14 órát dolgozik, pénteken olyan 7-8-at, szabadnapokon 2-4 órát (szabadság alatt is) és a családját csak hétvégente látja.

És ezt csinálja több, mint tíz éve. Mostanában fogja otthagyni az egészet, mert eljutott oda, hogy ésszerű gazdálkodással az eddig felhalmozott vagyont befektetve a fizetése nélkül is jól tudnak élni.

Szóval az a pénz nem csak úgy jött, hanem azért ő keményen dolgozik nap, mint nap évek óta.

A szerelem egy érdekes kérdés. Mivel ő nem egy üresfejű tulok, sőt, ezért igyekezett olyan párt találni magának, aki belé szerelmes és nem a bankszámlájába.

Ehhez felépített egy átlagember imidzset, amihez kínosan ragaszkodott, míg meg nem bizonyosodott arról, hogy tényleg a személyisége varázsolta-e el a kiválasztott hölgyet.

Azóta már van felesége és három gyereke és kb. fél év múlva két további taggal bővül a família.

Persze azt, hogy tényleg megtalálta az igaz szerelmet, csak az idő dönti el, de most úgy tűnik, hogy igen.


Ezt az egészet azért írtam le, hogy ne gondoljatok egyből rosszra, ha valaki gazdag, természetesen köztük is van sok jellemtelen ember, pontosítva a többség az, de van köztük jó ember is.

2010. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!