Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha van pénzed...

Az igaz hogy ha van pénzed akkor? (folyt)

Figyelt kérdés

Ha van pénzed akkor megkapsz mindent amit akarsz ?

Nök,ház,kocsi olyan élet amit akarsz ? tényleg mindet csak a pénz mozgatna ? Ha milliárdos vagy akkor bármit megtehetsz ? :S


2010. okt. 26. 20:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Ház, kocsi az stimmel. Hogy nőből milyet kapsz... valószínű pénzéheset, aki csak a pénzedért van veled. (Tisztelet a kivétel). És egészséget sem tudsz megvenni pénzért. Hiába vagy Te milliárdos, ha elmész dokihoz, és ott közlik rákos vagy és fél éved van hátra...
2010. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért nem mindent... :)

Boldogságot,szerelmet,egészséget,örök életet biztos nem fogsz tudni akkor se megvenni.

2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%

Nemcsak a pénz mozgatja a világot. Egyik ez. Másik a szex.

Így van, pénzért mindent.

2010. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hát az egézségel vitatkoznék mert azért nagyban hozzájárul a pénz mert nem mindegy milyen orvost és ellátásban részesülsz :) Mondjuk a rákot pont nem tudod legyözni a pénzedel de a fogadat stb... megtudod csináltatni pénzböl...

Hát a nök meg... Ha piszkosul gazdag vagy nincs az a nö aki nem fekszik vagy teszi meg azt amit mondasz mondjuk 100 milioért :D

2010. okt. 26. 20:56
 5/29 A kérdező kommentje:

a 20:53 :

Boldogságot igen mert ha enyi pénzem van boldog vagyok :D

Szerelmet hááát nemtudom az necces....

Egézséghez meg a pénz nagyban hozzá járul

örök életet meg senki nem tud venni :)

2010. okt. 26. 20:57
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

"Hát a nök meg... Ha piszkosul gazdag vagy nincs az a nö aki nem fekszik vagy teszi meg azt amit mondasz mondjuk 100 milioért :D"


Ha te ilyen nőt szeretnél magad mellé...

2010. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Igazándibol azért vagyok enyire elkenödve mert a bnöm tegnapellöt lépet le egy mondhatni pénzes hapsival ...

szoval... nemtudom most kicsit megingott a bizalmam a szerelem meg ilyesmiben :)

Én olyan nöre vágyom amugy aki átlag fizetés mellet is tud szeretni :)

2010. okt. 26. 21:00
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de abba gondolj bele, hogy az milyen megalázó, amikor tudod, hogy a nőd csak elviseli hogy megdugd, amúgy meg lehányna és nem lenne veled? És hogy a hátad mögött meg kefélteti magát olyan pasikkal, akiket kíván is, és a hátad mögött rajtad röhögnek, hogy milyen lúzer vagy, hogy csak pénzért tudsz magadnak nőt vásárolni, mert különben lehányna mind?

Nekem sok kitartott barátnőm van, és mindegyik megcsalja a pasiját, és úgy újságolják, hogy a szeretőjüket mennyire imádják, a pasijuknak emg kénytelenek elviselni, hogy a farkát beléjük törli, mert jól jön a medencés ház, ruhák, utazások stb.


Lelkileg biztos, belerokkannál, arról nem beszélve, hogy ott ülnél a millóid között, és senkid nem lenne, csak érdekből, és ebbe szintén tönkre mennél lelkileg. Azt csak a nagyon tapasztalatlanok hiszik, hogy a pénztől boldog leszel. Én is ezt hittem, aztán mégse lettem tőle boldog, mert a pénzt is megszokod és NEM OKOZ BOLDOGSÁGOT, hiszen teljesen hozzászoksz és észre s eveszed, hogy sok pénzed van. Nem okoz örömet.

2010. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

20.53.vagyok

Hidd el,hogy attól mert pénzed van még nem leszel boldog... Az biztos,hogy boldogít(főleg az elején),de gondolj bele,ha teljesen egyedül lennél és mindenki csak érdekből lenne veled(mert sajnos ilyen az emberek többsége)akár barátok,akár barátnő,akkor hogyan éreznéd magad a világba a pénzeddel?! ;)

2010. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg rengeteg párt ismerek, ahol a pasi csóró, és a csaj mégis vele van és szerelmes bele... sőt, van, ahol a csaj tartja el a pasit már második éve, mert a pasi nem talál munkát... szóval Kérdező, vagy a csajod volt egy pénzéhes ribanc, vagy te nem vagy elég férfias, hogy felnézzen rád egy nő. Ajánlom, hogy te is nézz magadba, és máskor ne egy pénzéhes ribancot válassz, hanem lélekkel, érzelmekkel rendelkező lányt.
2010. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!