Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A milliárdosoknak vajon van...

A milliárdosoknak vajon van barátnőjük?

Figyelt kérdés
szoktak vajon csajozni meg ilyesmi ? :)
2010. okt. 26. 15:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem feleségre gondolok :)
2010. okt. 26. 15:31
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazábol azt nem értem hogy aki multimilliomos vagy milliárdos annak mért van ronda felesége ? :S Több példát is tudok mondani de ezt nem értem hogy mért van ez ? mért nem rendeznek orgiákat és fiatal bombázokal mutatkoznak ? :D
2010. okt. 26. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem neked most egy kis hormon-túltengésed van! :) Menj csajozni! :D

A házasság nem a szexről szól, a ronda feleségnek lehet egyéb érdemei vannak. Amúgy meg nem mindenkinek az orgia a non plus ultra vágya.

2010. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
gondolom te nem vagy sem milliárdos, de még csak milliomos sem. a szex fontos része az életnek, de csak egy kicsi része. ha ők is úgy gondolkoznának mint te, hogy orgiákat rendeznének orrba-szájba akkor valószínüleg nem lettek volna azok. ez szerintem hozzáállás kérdése a dolgokhoz. attól, hogy neked nem tetszik, nem biztos, hogy tényleg csúnya. és akinek sok pénze van, az megtanulja értékelni az olyan embereket akiknek vannak belső értékeik, és nem csak a pénzed miatt akarnak veled lenni.
2010. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

A házasság nem a szexről szól, a ronda feleségnek lehet egyéb érdemei vannak. Amúgy meg nem mindenkinek az orgia a non plus ultra vágya.


Ezzel teljesen egyetértek! Jobban meg se lehetne fogalmazni!

A feleség nem egy szexautómata, hanem egy társ, jóban rosszban.

2010. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ők is emberek, nyilván van bnőjük

vagy feleségük

vannak akik orgiát is rendeznek

de vannak akik a szerényebb házas/ élettársi kapcsival is megelégszenek

a gazdagok is emberek ők is különböznek

2010. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Pénzen venni nőt nem dicsőség, hanem szánalmas dolog. Az 50-es családapák mennek kurwához, mert egyéb lehetőségük már nincsen.

Ha valaki a személyiségével, fellépésével csalja ágyba a nőt, az a dicsőség.

Mennyire izgi az, ha csak úgy veszel 2-3 nőt? Semennyire. Csak megjátsszák magukat a pénzért, aztán ennyi. Ha pedig valaki önerőből lett milliárdos, miért alacsonyítaná le magát prostikkal? Azt inkább azok csinálják, akik hirtelen gazdagodnak meg, és azt sem tudják mi is a pénz valójában. Kilóra veszik a nőket, aztán rájönnek, hogy azt is meg lehet ám unni. Abban nincsen izgalom, pezsgés, flört.

Odáig megyek, hogy elég nehéz lehet a gazdagoknak igaz szerelmet találni. A pénzt nem lehet sokáig eltitkolni, pláne ha ismert emberről van szó. A nők egy részét a vagyon elriasztja, a másikat vonzza, és ami marad, azokból kerül ki a potenciális pár. Elég nehéz kiszelektálni a sok behízelgő haszonleső közül az igazit, és lehet, hogy az a nő nem a legszebb példány lesz. De legalább nem azt várja, hogy milyen módon szerezhetné meg a pénzed.

Ezt egy átlagos vagyonnal rendelkező ember sosem értheti, de aki gazdag, az megtanul élni vele.

2010. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Azért van ronda feleségük, mert a vagyon összetartja őket. Ha elválnának, iszonyat sokat buknának.
2010. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel a milliárdosokat, és az önéletrajzukban benne van, hogy van-e feleségük, gyerekük stb.

Amúgy én ismerek egy férfit, aki ugyan nem milliárdos, de milliomos, gyárai vannak, stb., és egy nagyon csúnyácska felesége van, az arca is csúnya meg picit molett is, és amikor üzleti ügyek miatt jönnek az apukámhoz, állandóan látni, hogy tök szereti a pasi a feleségét... puszilgatja, mindig átöleli, simogatja stb... Szóval először én is furcsálltam, amikor megláttam, de aztán rájöttem, hogy a kztük lévő szeretet annyira erős és mély, hogy ott a kinézetnek semmi szerepe nincsen, megszűnik létezni.

2010. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!