Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok...

Vannak itt olyan lányok akiknek nics 1 normális barátnőjük se? Nekem nincs és olyan rossz így.

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel dumcsizgatni, eszméket cserélni, pletyózni, kidumálni a pasikat... és nekem akik voltak barátnőim eltűntek... :( 22 éves lány
2009. nov. 20. 20:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen sajna, bár én már nem lány vagyok, hanem anya és feleség.
2009. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Az enyémek is "lemorzsolódtak"... :(

Lehet, nem is voltak igazi barátnők...

Nem is tudom, létezik-e olyan, vagy inkább csak a filmekben. Akinek viszont van, az igazán szerencsés :)

2009. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig azt hittem, hogy vannak...de aztán kiderült, hogy nincsenek....nekem ez azért nehéz, mert mindig kötődöm, aztán jön a csalódás.
2009. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Kihasználtak,vagy irigyek lettek és lemorzsolódtak.Szóval nem is bánom,ilyen barátnő nem kell.

21 l

2009. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Nálam is volt ilyen időszak, nagyon vacakul éreztem magam. A jelenlegi barátnőmmel való kapcsolatomban jöttem rá viszont arra, hogy szerintem sokaknak azért nincs, mert nem ismerik fel, hogy egy barátnővel való kapcsolat egészen hasonló egy párkapcsolathoz, bizonyos mértékig tolerálni kell a másik dolgait, persze ha hülyeséget akar csinálni, akkor szólni mindenképp, és rengeteg időt kell ráfordítani a kapcsolat ápolására! Mindkét félnek...

Szerintem sokan erre képtelenek, ezért nincs sok lánynak igazi barátnője.

Rajtunk mindig csodálkozni szoktak, hogy két ennyire különböző lány (ő tipikus csini csajszi, majdhogynem plázacica, minden nap mély dekoltázs, magas sarkú, smink, frizura, ráadásul fogyasztja a pasikat, én meg úgy öltözöm, ahogy egy tizenöt évesnek kellene, szinte semmi smink, egy pasi mellett leragadva jó ideje) hogy lehet ennyire jóban... Hát valahogy így :)

2009. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Éppen nemrég ért véget egy 5 éves barátságom. Csak ő volt, mostmár nincsen. Nem bánom, mert legalább kiderült milyen ember, és nem 10-20 év múlva. De van egy csodálatos párom, ő egyben a szerelmem és a barátom is :) 22L
2009. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sincs... De nekem jó így... :) (Sok "kis" barátnő van, de igazi nincs...) Most lesz esküvőm, de egy ruhapróbára nem tudok anyukámon kívül senkit magammal vinni, mert nincs "igazi" barátnőm... :( Ez van... :)

26/L

2009. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos nekem sincs,pedig jó lenne hiszen idegen országban így is egyedül érzem magam:( akik voltak ..hát lemorzsolódtak...

36/N

2009. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy szeretnék egy igaz barátnőt!!! Nagyon ragaszkodós vagyok. Sajnos a legtöbb ismerősömben csalódtam. Tudod, elmesélsz valamit, aztán mástól visszahallod. Mennyire rossz érzés tud lenni!
2009. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincsen egy barátom se. Persze suliban mindenkivel jól elvagyok, meg végülis van egy bnőm, akit 16 éve ismerek és együtt nőttünk fel, s egymással szemben lakunk, de ő csak akkor keres vagy hív ki, ha kell neki vmi, vagy el kell kísérni vhova:S Más ilyen bnőm nincs is. Úgy irigylem az olyanokat, hogy telefonom tudnak dumálni órákat, mert van kivel, én meg örülök hogyha egy 1-ben vmelyik ismerősöm felhív:S nem is tudom minek nekem mobil:S Sehova sem hívnak el, sehova szórakozni, sétálni semmi:S olyan rossz így egyedül lenni:S
2009. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!