Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok...

Vannak itt olyan lányok akiknek nics 1 normális barátnőjük se? Nekem nincs és olyan rossz így.

Figyelt kérdés
Jó lenne valakivel dumcsizgatni, eszméket cserélni, pletyózni, kidumálni a pasikat... és nekem akik voltak barátnőim eltűntek... :( 22 éves lány
2009. nov. 20. 20:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20:44-ES vagyok és én is bács megyei:)
2009. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig volt. Hárman olyanok voltunk, mint a testvérek, szó szerint mindenhova mentünk egymással, aztán most beütött a ménkű. Minden nap egymás mellett ülünk, de már alig beszélünk egymással, a legjobb barátnőkből csak haverok lettek olyan dolgok miatt, amit már számtalanszor próbáltam megbeszélni velük, de sosem hallgattak meg. Ilyen barátnőkre nincs szükségem. Sokáig nagyon rosszul éreztem magam, aztán rájöttem hogy fölösleges. Jövőre közeg váltás, új emberek, új barátok. Jelenleg a párom a legjobb barátom és szerelmem is egyben, illetve van egy srác, akivel együtt nőttünk fel, olyan mintha a testvérem lenne, vele mindenről tudok beszélgetni a barátnős témáktól kezdve a szexuális életemig mindenről, és soha nem volt köztünk semmi, nem is lesz. Ha a barátnőjével problémája adódik, vagy valami nyomja a lelkét, ő is rögtön engem hív, így azt hiszem ő az igazi legjobb barát, nem a "barátnők", akikről már nem is tudok szinte semmit.

A másik érdekesség, hogy nyáron jártam egy táborban, külföldön, ahol megismerkedtem, egy harmadik országból érkezett leányzóval, és már a harmadik naptól kezdve tudtunk olyanokról beszélgetni, amiről sokszor még az itthoni barátnőkkel sem. Nevetgéltünk, viccelődtünk, kibeszéltünk mindent, mintha mindig is ismertem volna. A sors hülye fintora, hogy ez a lány a világ másik felén lakik. Még mindig tartjuk a kapcsolatot, e-mailek, levelek hadát gyűjtögetem, és tervezgetjük a következő találkát, de hát ez az anyagiak miatt igazán nehezen megy. 19/L

2009. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak barátnőim,de a sok közül csak 1 tartott ki mellettem! (Ritkán tudunk találkozni,mert ő kollégista,én meg dolgozom.) A többiek pedig idővel lemorzsolódtak. Csak akkor voltam igazán jó nekik,ha netán valamibe segíteni kellett. De beleuntam a dologba. Ilyen emberek nem kellenek barátnak! :S :( Amúgy én is Bács megyei vagyok. :)
2009. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ha gondolja valaki felvehet msn-re! :) De csak ha komolyan gondoljátok, nem szórakozásból. cukorkaaa87@freemail.hu
2009. nov. 21. 18:23
 25/26 anonim válasza:
Én is itt vagyok, engem se hagyjatok ki. :o) Bp
2009. nov. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nekem van 1 igaz barátnőm már 1 osztálytól és mindent megbeszélünk olyam mintha a testvérem lene de voltak már olyanok is akik csak kihasználtak
2009. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!