Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol csak azt hallom,...

Mindenhol csak azt hallom, hogy sorra babát várnak a nők, esküvőt terveznek stb. Normális, hogy rossz ilyen dolgokat hallanom?

Figyelt kérdés
Nekem még párom sincs, nem hogy babát/esküvőt tervezzek. Igaz még fiatal vagyok, de sokszor elgondolkozom rajta, hogy ha továbbra is így halad az életem, nem lesz családom :(
2011. jan. 19. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
En is igy voltam vele! Az elso baratom 23 eves koromban volt. Pedig egyaltalan nem vagyok csunya, sot. Aztan 25 eves koromban megismertem a ferjemet, 7 eve egyutt vagyunk, van egy tunderi 15 honapos fiucskank es egy 15 hetes pocaklakonk. Pedig azt gondoltam, nekem aztan sose lesz senkim! Hidd el, ha nem gorcsolsz ra, nem akarsz mindenaron ismerkedni, elobb-utobb megtalalnak teged! Hany eves vagy?
2011. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy barátnőm, akkoriban mindketten egyedülállóak voltunk, ő két évvel fiatalabb is nálam. Nagyon be volt tojva, hogy nem lesz férje (közel-távol nem volt egyikünknek se pasi kilátásban), gyereke, jajj... Nagyon görcsösen keresett.

Az első útjába eső pasival össze is cuccolt, majd összeházasodtak. Már a lánybúcsún is aggódva figyeltük a dolgot, hogy jól meggondolta-e, tényleg ő-e a nagy ő.... Menekülésnek tűnt a bizonytalan elől.


Nekem szerencsére ott volt anyám példája, aki 36 évesen ment férjhez, 40 évesen szült engem, hogy van még idő, meg kell jönnie annak, aki nekem a legjobb.


Ez négy éve volt, a lány akkor házasodott, én pár hónapja. Sajnos egyre többet panaszkodik, hogy már nem igazán szereti a férjét, bezárva érzi magát, stb... Pont ettől féltettük :(


Sajnos sokan ezt versenynek tekintik, pedig a látszólagos fődíj egy nagy tál kaka is lehet. Várd ki, amíg úgy alakul az életed, hogy azért akarj férjhez menni és gyereket szülni, mert Ő AZ és nem azért, mert a többiek bezzeg...

2011. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ismerd meg a másik oldalt is. Én 22 vagyok, 7 éves kapcsolattal, friss házasok, babát is szeretnénk 2-3 éven belül. Minket meg pont ezért nem szeretnek. :D Néha felmerül bennem, hogy kapkodok-e vagy csak szerencsés vagyok.
2011. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó sztem ezen ne aggódj, 22 évesen egy 7 éves kapcsolat nem kapkodás:) Csak tényleg mákod volt és ez ritka. De belőlem ez inkább csodálatot, mint irigységet vált ki. Persze furcsa belegondolni, hogy én 19 múltam nemrég és még soha nem volt pasim, van aki meg már esküvőt meg babát tervez. De nem vagyok irigy.
2011. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem lóverseny,és nem azért kell pár,család meg gyerek,mert másoknak már van...
2011. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Én és a barátnőm 21 évesek vagyunk. A barátnőm folyton próbált társat keresni, interneten, bulikon stb. Én nem. Nekem jó volt így. Aztán 20 évesen megismertem a barátom, összejöttünk. Pedig nem is számítottam rá. Végül is megérte várni. A barátnőmnek is lett barátja, igaz ez nem szerelmi kapcsolat. Szerintem ezt az időt amit elkeseregsz felhasználhatnád értelmes módon.
2011. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, én pont, hogy sajnálom valahol ezeket a lányokat. A húszas éveik elején lekötik magukat, gyereket szülnek és teljesen bezárkóznak, míg mások nagyban élik az életüket és tanulnak vagy a munkájukra koncentrálhatnak. A környezetemben, illetve a főiskolán 1 lányt tudok csak mondani, aki megházasodott, a többségnek még eszébe sem jut.


Szóval semmiről nem vagy lekésve.

2011. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
20:55 vagyok. Én spec. nem zárkózom be, utolsó éves hallgató vagyok, sokszor bulizunk a kialakult baráti körünkkel. Csak azt tapasztalom, hogy először kicsit megriadnak az emberek tőlünk. Nem tudom, miért. Nyitottak vagyunk, külön is van hobbink és külön is szórakozunk néha. Az emberek azt gondolják sokszor, hogy össze vagyunk nőve... :D
2011. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

:D

Nincs semmi baj! Én anno azt gondoltam,hogy a családi fészekben fogok megöregedni, egyedül :) Voltak kapcsolataim, 2 hetes meg 1 hónapos kapcsolatok... erre nem rám talált a szerelem? és még 2 kismajmókát is szültem neki :D

Előbb utóbb Neked is lesz valakid :D addig meg nem baj,ha zavar hogy másnak valami össze jött.-csak ne hangoztasd,mert akkor rossz embernek tartanak majd :)

2011. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen,6 év után mentem férjhez.Nagyon szerettem.Aztán néhány hónap után megcsalt,majdnem szétmentünk.Végül sikerült újrakezdeni,ismét boldog vagyok,de lehett jobb lett volna érettebb fejjel belevágni a kapcsolatba,mikor ő már kicsit komolyabb.
2011. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!