Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol csak azt hallom,...

Mindenhol csak azt hallom, hogy sorra babát várnak a nők, esküvőt terveznek stb. Normális, hogy rossz ilyen dolgokat hallanom?

Figyelt kérdés
Nekem még párom sincs, nem hogy babát/esküvőt tervezzek. Igaz még fiatal vagyok, de sokszor elgondolkozom rajta, hogy ha továbbra is így halad az életem, nem lesz családom :(
2011. jan. 19. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

én 18 évesen, 9 éve ismerkedtem meg a férjemmel, egyből nagy szerelem lett... tanultunk, katona volt, vállalkozást hoztunk létre aztán 2éve terhes lettem.


nagyon boldog vagyok, örülök, hogy így alakult az életem de azt picit bánom, hogy nem mondjuk 3 évvel később találtunk egymásra, úgy érzem még nem éltem ki magam teljesen de ha a gyerek/gyerekek nagyok lesznek még mindig mehetünk szórakozni, utazni :)


ne bánj semmit, hidd el te is rá fogsz találni a párodra, addig meg élvezd ki a mostani életedet :)

2011. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg minden ember mas alkat. Arra is gondoljatok, hogy van, akit nem a buli elegit ki. En 21 evesen mentem ferjhez, ra egy evre lett gyerekunk (es mielott azt hiszitek, hogy a 8 altalanost alig fejeztem be, leirnam, hogy kozben szereztem 2 diplomat, szoval semmirol nem maradtam le). En igy vagyok boldog. Nem kell sajnalni, koszi. Regen sem a bulizas kapcsolt ki. Nem mindenkinek az az elmeny.


Minden ember mas es te is kerdezo egyszer megkapod, amit szeretnel. Ez mindenkinek maskor jon el az eleteben. Ezert irigyelni vagy lenezni valakit nagyon nem pozitiv dolog. Talan epp te zarkozol be - a negativ gondolataid koze es ezert vagy ilyen keseru. Nem rosszbol irom, de igy jon le. Miert nem a jo dolgokra osszpontositasz az eletedben? Sokkal boldogabb lennel.


Hogyne lenne csaladod! Ne igy allj hozza. Igazabol te vagy a rosszra hangolva - nem a tobbiek hibaja, hogy neked ilyen az eleted.

2011. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A nyáron készülök férjehez menni, 24 éves vagyok, a párommal 4 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjükl egymást. A környezetemben engem mindenki félt, hogy túl fital vagyok, de én tudom h nekem Ő az igazi és hogy jól döntök!:)
2011. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem bajos, hogy téged ezt bánt. Inkább örülnöd kéne, hogy még szabad vagy és nem vagy meghízott elhanyagolt feleség 3 bőgő gyerekkel. Élj, tanulj, utazz, ez meg még várhat rád...
2011. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 zuzuki ***** válasza:
Most teljesen őszinte leszek veled!Én úgy gondoltam(férfi létemre),hogy először majd "kiélem" magam,aztán jöhet az unalmas családi kör,aminek általában úgy is válás a vége,mert az emberek szerelemből házasodnak(általában).Na most itt állok harminchat évesen.....és kezdek félni,lehet,hogy rossz volt a logika.;) Fingom sincs,hogy mi a jó,vagy rossz.....de az tuti,hogy egyedül nem boldog az ember....
2011. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Azert erdekes a kerdezo felfogasa...az eskuvo, gyerekvallalas negativ, szomoru...akkor milyen szomoru egy halaleset, egy autobaleset, egy betegseg? Ja, vagy ezt masnak kivanja is? Van, aki nem tudja, hogy mihez kezdjen magaval. Ez a baja a kerdezonek. Nem tudja felmerni, hogy mi a rossz es a jo. Onzo dolog am igy gondolkodni...addig nem ertekeled, amid van, amig nem veszted el. Probalj meg optimistabb lenni es akkor kinyilik a vilag szamodra. Ugyan miert van olyan rossz eleted? Nem vagy halalos beteg, hajlektalan, nyomorek. Fiatal vagy, semmi okod nincs szomorkodni es semmirol sem kestel le!
2011. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
09:49 - olvasd el még egyszer, nem ezek rosszak szerinte, hanem a gondolat, hogy neki nincs. Értelmezd a kérdést, mielőtt írsz valamit.
2011. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én 27 éves lány vagyok, én engem nem zavar..sőt, ilyenkor megkérdezem magamban: ezek megőrültek, hogy gyereket szülnek erre a nyomorúságra?
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

10:19: epp ezt mondom, hogy irigy, hogy neki nincs. Talan mas hibaja, hogy neki nem jon ossze? Az irigyseg, rosszindulat nem pozitiv jelzok, tudod. Es tudnek meselni emberi problemakrol, mert en par hete majdnem eletemet vesztettem egy balesetben, megsem rinyalok, hanem probalok felepulni. Neki meg mindene meg van, a tobbiert tenni kell es turelemmel lenni, nem pedig masokat irigyelni. Es ne mondd, hogy nincs benne rosszindulat, mikor azt mondja, hogy ezek szamara rossz hirek.


Az elet mulando, nagyon konnyu elveszteni, szoval mindenki oruljon annak, amije van es tegyen erte, hogy tobb legyen, ha arra vagyik. Csak igy lehet elore jutni, nem pedig irigyseggel.

2011. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!