Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom tartja...

Mit tegyek ha a párom tartja a kapcsolatot az exével és engem ez zavar?

Figyelt kérdés

beszélgetések,találkozások,ilyesmi

Szerintem ez nem nagyon fér bele egy kapcsolatba.


2010. okt. 26. 10:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

"Hát ilyen tanácsot? Arra nm gondolsz hogy annak a párja mit szól?"


Nem kell vele találkoznia, csak ezt mondani neki, azután az arc reflex elárul mindent!


Egyébként meg, akkor miről beszélünk, ha az exnek a párja is féltékeny lenne a kérdezőre.Ezek szerint nem csak a kérdező a féltékeny és jól gondolja, ez már nem fér bele a kapcsolatba.Mivel itt több válasz adó az írta, hogy belefér, akkor a kérdező exének a párja miért is lenne féltékeny?!

2010. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
Beszélj a pároddal. Ha ő nem hajlandó változtatni ezen, akkor változtass te, mert ez nekem se férne bele...
2010. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok az exemmel,talán túl jóban is,neki van barátnője és azt mondja szereti nagyon,de a szíve mélyén még engem is. Szóval csalja velem barátnőjét. De nekem elegem lett ebből hogy 3. vagyok és megmondtam neki barátságon kívül nem lehet semmi közöttünk. Vagy hagyja el a barátnőjét és legyen velem de azt nem teszi meg. Barátok vagyunk de azóta nem csalja velem barátnőjét mert nem hagyom.
2010. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10 válaszoló voltam.

Szerintem nem baj ha találkozgat az exével de mond meg neki ha téged zavar és ha igazán szeret akkor befejezi a találkozgatásokat a csajjal.

2010. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

én jóba vagyok pár exemmel...nem azt mondom, hogy napi szinten találkozom velük, de jóban vagyok velük...beszélgetünk stb...a párom is jóba van egy-két volt barátnőjével...ezzel semmi gondom nincs is...miért ne lehetnénk barátok...sőt...van egy-két ember, aki ugyanúgy fontos maradt számomra, mégse szeretem őt szerelemből...nem hiába lett vége...párom ugyanigy van vele...ott is van egy lány akit nagyon szeretett...csak nem szerelemből...és semmi bajom nincs azzal, ha leáll dumálni vele...ha tartják némileg a kapcsolatot...az más lenne, ha napi szinten találkoznának...és a hátam mögött, vagy h én nem lehetek jelen...a kapcsolat tartás oké...de már nem az életünk része egyikünknek sem az ex...úgyhogy nincs külön találkozgatás...de ha nagyon jóba maradt volna vele, és biztosra tudnám, h csak barátok, nem okozna problémát...de hát már igy is vágtak meg...h nem okozott problémát aztán végül az exxel csalt meg egy volt pasim...:D...szóval..vigyázni kell...de ne menj át hárpiába...mikor taliznak, neked is ott kéne lenned...legalábbis olykor...

22L

2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%

ugynézem a szakitás az sok embernek jelent megoldást ebben a helyzetben...

vagy inkább csak megfutamodást??? nézzetek kicsit magatokba, főleg az első válaszoló és akik még ezt a hülyeséget irták.

2010. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Viki233 ***** válasza:
én úgy gondolom h tényleg nem jó ötlet általában kapcsolatot tartani az exekkel. ritka eset amikor tényleg csak baráti alapon van a viszony.de legtöbbször mindig többek akar az egyik esetleg mindkettő.
2010. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sokan nem hisznek abban, hogy megmaradhat a jó barátság egy kapcsolat megromlása után (sőt, sokaknál már a férfi és nő között barátság is hihetetlennek tűnik).

Én is tartom a kapcsolatot az exbaráta(i)mmal. Eleinte nagyon sokat dühöngött ezen a férjem. Nem bennem kételkedett, hanem a volt partnerben nem bízott.

Sok időbe telt megértetni vele, hogy nem véletlenül vetettünk véget annak idején a kapcsolatnak. De végül megértette. Ismeri őket, sose titokban a háta mögött találkoztam velük. Volt, hogy nagyobb társasággal mentünk szórakozni, itt lehetősége nyílt arra, hogy megismerje.

Bármennyire is szerettem volna, ha nem fogadja el ezt a barátaimat választottam volna. Akiket hosszú évek óta ismertem, és tudtam, hogy mindig mindenben számíthatok rájuk.

2010. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
idióták.
2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!