Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom tartja...

Mit tegyek ha a párom tartja a kapcsolatot az exével és engem ez zavar?

Figyelt kérdés

beszélgetések,találkozások,ilyesmi

Szerintem ez nem nagyon fér bele egy kapcsolatba.


2010. okt. 26. 10:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is valahogy úgy érzem hogy ez így nem korrekt a pároddal szemben és hogy nem fér bele!
2010. okt. 26. 10:32
 12/29 anonim ***** válasza:
34%
A párom barátai az én barátai is alapon ragaszkodnék hozzá, hogy 3-asban találkozzunk. Így már biztos nem akarna annyiszor találkozgatni a kis szuka.
2010. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 33 éves !


A ti esetetek igen ritka, mint a fehér holló.

Természetesen ilyen is van,sőt valószínűleg működik is, de sajnos nem ez a jellemző.

Hidd el, nagyon sok ilyenről hallok-olvasok-tapasztalok...

és a vége mindig az, h egyik fél bepróbálkozik újból, vagy elkezd nyomulni.

A kísértés pedig nagy, mert ugyebár mindenki egojának hízelgő a dolog, ha úgymond másoknak is "kellenénk".

Ti szerencsések vagytok ebben!

Én mégis azt mondom, hosszú távon ez nem megy.Max egy szülinapi,névnapi sms,arra egy "köszi"válasz..na ez még belefér.

De hogy rendszeresen összejöjjünk,programokat szervezzünk, netalántán összeismerkedjünk egymás exeivel-én nem látom semmi értelmét.

Nem arról beszélek, ha meglátom az utcán,elfordítom az arcom,természetesen köszönök!

Deitt erős érzelmek, szerelmek voltak egykoron, ezeket kár bolygatni, feltépni,mindkét fél új életet kezdett.

Ebbe az új életbe nem fér el egy 3ik egyén...mivel 2 emberről szól.

2010. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Én megmondanám egyszer neki, olyan oda vissza alapon, hogy na megyek, mert találkozom ma a "Janival"(volt ex neve), és kíváncsi lennék, hogy erre ő mit mond.Ahányszor ő találkozik vele, te is megteheted.Vajon ez hogy esne neki???
2010. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy valakinél ez belefér, de úgy érzem nálam nem fér bele és nem tudok így élni egy kapcsolatban.
2010. okt. 26. 10:43
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
jaja, beszéld meg vele, hogy téged zavar, ha az exével találkozgat. Ha továbbra is találkozgat vele, akkor te is találkozz az exeddel.
2010. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én jóban vagyok az ex barátommal, meg a családjával, de mindig ő keres...Nekem már kicsit kínos ez az egész dolog, mert én vagyok lehordva:/
2010. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

" Ha továbbra is találkozgat vele, akkor te is találkozz az exeddel."


Hát ilyen tanácsot? Arra nm gondolsz hogy annak a párja mit szól?

2010. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit csinálnod.

Majd megunja a hisztidet,aztán ő lelép.

2010. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni és fényes nappal találkozni bőven belefér. A határeset az ottalvás és a késő esti beszélgetések.
2010. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!