Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom tartja...

Mit tegyek ha a párom tartja a kapcsolatot az exével és engem ez zavar?

Figyelt kérdés

beszélgetések,találkozások,ilyesmi

Szerintem ez nem nagyon fér bele egy kapcsolatba.


2010. okt. 26. 10:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Mondd el neki. És kész, ha ezek ellenére is találkozik stb én szakítanék vele.
2010. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt nagyon hamar megoldottam. Válásuk után kb egy évvel ismerkedtem meg a jelenlegi férjemmel. Az ex sűrűn telefonált neki mindenféle ürüggyel. Majd egy ilyen telefonos beszélgetés alkalmával kikaptam a férjem kezéből a telefont, és lehordtam mindenfélének, és kopjon le a férjemről. Amíg vele élt mindig megcsalta őnagysegge, sőt még kipakolta a lakásból is. Mondtam neki a kidobott rongy másnak is kellett, a pedig én vagyok. Na attól kezdve nem volt zaklatás.
2010. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem fér bele!

Mennyi ideig voltak együtt?

Te tudsz a találkozásokról?

Ám beszéld meg vele hogy téged ez zavar.

Ha próbál egyességre jutni veled az jó, de ha ellenzi mármint nem akar véget vetni az exével, akkor jobb ha nem erőlteted bele magad ebbe a kapcsolatba.

2010. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

A kutyabol nem lesz szalonna! A te perod egy tarsfuggo, bizonytalan ember! Azert talalkozik az exevel, mert irozatos nagy szuksege van a szeretetre, a kulvilag emegbecsulesre, mivel o nem hisz sajat magaban!

Hiteles szereto soha nem lesz, meg boldog sem se veled se massal.Hagyjad ott de surgosen!

2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Jujj, mint kívülálló azt mondom, hogy beleférhet. Sokan élnek a kapcsolat befejezése után barátságban. Nyilván azért szakítottak, mert valami nem volt klapp, ha minden stimmelt volna, akkor ma is együtt lennének. Ugye milyen ésszerűen és szépen hangzanak ezek a mondatok?

Amikor hasonló helyzetben voltam, akkor meg én se tudtam elviselni, mondjuk náluk a csaj még kissé nyomult is. Ne hisztizz, okosan női prakitkákkal próbáld megoldani a dolgot.

2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne férne? Számomra az lenne furcsa, ha két ember, aki korábban szerette egymást, hirtelen szóba sem akarna állni többet.

Gondolj bele, hogy egyszer köztetek is alakulhatnak máshogy a dolgok, mint szeretnétek. Ha a korábbi barátnőjét most meg sem akarná ismerni, bunkó módon beszélne róla stb., simán készülhetnél rá, hogy egyszer veled is így viselkedhet.

2010. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

Jujj, mint kívülálló azt mondom, hogy beleférhet. Sokan élnek a kapcsolat befejezése után barátságban. Nyilván azért szakítottak, mert valami nem volt klapp, ha minden stimmelt volna, akkor ma is együtt lennének. Ugye milyen ésszerűen és szépen hangzanak ezek a mondatok?

Amikor hasonló helyzetben voltam, akkor meg én se tudtam elviselni, mondjuk náluk a csaj még kissé nyomult is. Ne hisztizz, okosan női prakitkákkal próbáld megoldani a dolgot.

2010. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Ezekből a barátkozásokból sok jó nem szokott kisülni, mert az ex még reménykedik, próbálkozik...

Nagyon nagyon ritka dolog az, h megmarad kizárólag baráti szinten .

Ha téged zavar, mondd meg a párodnak!Őszintén és nyiltan!

Ne a nőt hivogasd,ne vele veszekedj,mert ebben 2 azaz kettő ember játszik szerepet...

Ha a párod megért téged, és feltételezem a kapcsolatotokat fontosnak tartja és ezért nem akarja feladni, nos akkor befejezi a barátkozást.

Amúgy se látom értelmét.Volt, elmúlt vége.

Az ex is feltehetőleg új életet kezdett, a párod is-veled.

Ilyenkor egy 3iknak nincs keresnivalója ebben.

Mielőtt páran azt írjátok erre, h a barátság megmaradhat meg a jóviszony meg blablabla...sajna én uebben voltam benne és mondhatom, kifejezetten xar érzés volt!!

Akkor még tűrtem egy darabig-nem kellett volna-,majd szakítottam.Én se kóricálok vissza előző kapcsolatokba,mivel tudom, ott is van egy másik fél, akinek xar lehet ez...ergo miért is rondítanék bele egy kapcsolatba?

2010. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
nagyon fontos,hogy van e közös gyerekük..
2010. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

De, belefér. A párod a társad, nem a tudajdonod. Nem szabhatod meg, kivel mit csinál.

Ha szereted, úgy szereted, ahogy van, a múltjával, az ismerőseivel, a barátaival együtt. Ha nem szereted, akkor meg miről van szó?

Ha meg akar csalni, úgyis megcsal. Ha nem akar, akkor meg úgysem.


Veled van, téged szeret, mi a gond? Vagy nincs annyi önbizalmad, hogy elhidd ezt? Ez a te problémád, nem a párodé, nem neki kell megváltozni, hanem neked.


Nekem van egy exem, 17 éves korom óta a legjobb barátom, egy ideig jártunk is. Nagyon morcos lennék, ha bárki beleszólt volna a dologba. Repült volna páros lábbal.

A férjem is tartja a kapcsolatot az exével, segít neki néha stb. De engem szeret, engem vett feleségül. Bízom benne is és magamban is. Ha nem tenném, semmi értelme nem lenne a házasságunknak, függetlenül attól, megcsal vagy nem.


33N

2010. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!