Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretlek. Mikor mondhatja...

Szeretlek. Mikor mondhatja ezt egy nő?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi! Szerintetek meg kell várnia egy nőnek, hogy a férfi mondja ki először, hogy szeretlek? Vagy ha egy nő így érez, akkor a szívére hallgatván mondja ki attól függetlenül, hogy a másik mondaná már? Ezt arra értem, mikor legelőször szeretné az ember a párjának mondani. Ti mennyi idő elteltével mondtátok először?
2010. okt. 26. 00:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én olyan nő vagyok, aki nem mer ezzel a szóval dobálózni. Nálam mindig a férfi mondta ki először, még ha hazudott is. Köpni-nyelni nem tudtam. lehet érezni, hogy egy ffi azért mondja, mert tényleg szeret, vagy csak azért, mert hátsó szándékai vannak és át akar vágni.

Szerintem nem olyan fontos ez a szó, ezt érezni kell. Ne siesd el. A férfi jobb, ha kimondja először és szívből. ezt nem fogod elfelejteni!

2010. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A volt barátom már 2. nap kimondta,pedig nem is ismertük egymást!1 hét múlva már közös családunkról beszélt,holott én még nem sok mindent éreztem iránta!Egyedül azt,hogy meg lehet próbálni vele...de ő már úgy ráijesztett,hogy 1 hónap után szakítottam vele,igaz abba más is benne volt,nem csak a szeretlek!

A mostani párom....életem párja,szeretjük egymást,már így is kezdtünk el járni,szerelmesek voltunk már előtte is pár hónappal!Mikor összejöttünk,még aznap este úgy kb. fél óra múlva mondta ő ki és én még sosem voltam olyan boldog...viszont mondtam!

Nem kell ezzel a szóval ennyit taktikázni szerintem!Az a lényeg,hogy az és akkor mondja ki,hogy szeretlek,mikor már ő maga is megbizonyosodott róla,hogy nem csak egy fellángolás,ami 1 napig tart,ha úgy érzi a másik fél is szereti és nem ijesztené meg vele,ha valóban szerelmes és viszont szeretik!Nem kell semmit eltitkolni csak van olyan ember,aki még nem érzi és ront a kapcsolaton!Ha úgy érzed,hogy viszont szeretnek akkor mind ki!

2010. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én kb két hét után mondtam ki és most ünnepeltük a második évfordulónkat. Igaza van annak aki azt írta, hogy itt nem a szó a lényeg hanem a tett.

20/L

2010. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ő már az első este elmondta vagy 20 -szor. 5 éve együtt.

23/N

2010. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én fiú létemre még sose mondtam senkinek, amikor nekem mondták akkor sem mondtam vissza soha! hazudnék ha kimondanám a számon!
2010. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bármikor mondhatod, ha úgy érzed. Olyan nincsen, hogy kinek kell elsőnek mondani.


Jó, azért még ne az 1. randik valamelyikén, mert azzal elriaszthatod, de nyilván te sem erre gondoltál.


Szerintem egy kapcsolatban fontosak a szavak is. Persze csak akkor, ha a másik viselkedése, és a tettei is összhangban vannak a szép szavakkal, de akkor is fontosak.


Nem mindig, de időnként.

2010. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem mondta ki először 4 hónap után! Akkor láttam meg, hogy lezárta magában az előző fájdalmas szakítást. Utána már én is kimondtam, de én már előtte is szerelmes voltam belé... :)

8 éve vagyunk együtt.....

27/N

2010. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szeirntem csak óvatosan.. a pasik - legalábbis az én kroomban - rettegnek ettől:) talán attól hogy ez bezártságot jelent. nem értik meg hogy egy normális nő nem zárja be őket, nem folytogat a szeretetével.

hogy mikor jön el az ideje az sokmindentől függ.. elginkább a párodtól. ha ő nem egy ilyen "szabadságharcos" és úgy látod már itt az ideje, akkor nyugodtan...

2010. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen, mert átmegy a dolog valami manipulálós játszmába.

Ha úgy érzed, mondjad, mkor eszedbe jut!

Ha szereted, akkor nincs szükség taktikázni. Ez csak a hüle amerikai önsegítő könyvekben meg a szinglilapokban van így.

Akkor mondd, ha szívből jön!

2010. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyen soha nem mondhat egy nő, még a gyerekeinek se, ilyet csak egy férfi mondhat és csak manipulatíven. Így férfias.
2010. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!