Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretlek. Mikor mondhatja...

Szeretlek. Mikor mondhatja ezt egy nő?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi! Szerintetek meg kell várnia egy nőnek, hogy a férfi mondja ki először, hogy szeretlek? Vagy ha egy nő így érez, akkor a szívére hallgatván mondja ki attól függetlenül, hogy a másik mondaná már? Ezt arra értem, mikor legelőször szeretné az ember a párjának mondani. Ti mennyi idő elteltével mondtátok először?
2010. okt. 26. 00:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én a negyedik napon kimondta. Egy hónap múlva kidobott.

Szerintem csak akkor mondd ki ha hosszú ideje vagy vele, és tényleg szereted, de akkor ne habozz.

2010. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy álprobléma. Nem értem, hogy miért kellene egy nőnek titkolnia az érzéseit, amíg a nagybetűs Pasi ki nem mondja... Eleve nem értem, mi ez a mizéria a "szeretlek" szó körül... Igazából sosem gondolkodtam azon, hogy ki mikor mit és hogyan mond. Arra sem emlékszem, hogy én mikor mondtam először, és arra sem, hogy életem párja miokr mondta ki. Tökéletesen értelmetlen ilyen dolgokon agyalni: a szerelmet átélni kell, nem hangoztatni.
2010. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyeseknek a hangoztatása is az átélés részét képezi.
2010. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
A valódi érzéseket nem kell kimondani...Azt a szívével érzi, látja a másik...
2010. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Vessetek meg, de én ódivatú nő vagyok. Hiszem, hogy a férfi és nő egyenlő, de nem egyforma! Különböznek. Egy férfi legyen férfi, és hódítson. Merjen kockáztatni akár egy visszautasítást is, amikor szerelmet vall.


A férjem mondta először, nem én. :-) 3 hete jártunk együtt akkor. Én még nem tartottam ott érzelmek terén, csak jóval később viszonoztam neki a vallomást.


33/L

2010. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi mondja ki előbb, mert nekik a hóditás az elemük, az alap természetük, és ha hamar úgy érzik hogy sikerült nem lesz már olyan érdekes a számukra. Hagyni kell őket hóditani.
2010. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem kimondani kell hanem éreztetni,azok csak szavak,a tettek sokkal fontosabbak...
2010. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent valaki számára ez a szó.
2010. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Szeretlek:Számomra ezt jelenti:Nem az az igazi akivel leélnéd az életed,hanem az aki nélkül nemtudnád...Én 10 éve érzem ezt egy ember iránt...
2010. okt. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor mondhatja. A lényeg úgyse ez a szó, hanem az, hogy mi rejtőzik mögötte. Ez a szó magában még nem a világ...
2010. okt. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!