Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már karácsonyi...

Gondolkoztatok már karácsonyi ajándékokon?

Figyelt kérdés

Kinek mit vesztek?

Szeretnék az ötleteitekből ötletet meríteni:)

Minden rendes válasz, egy zöld kezet kap!


2010. okt. 25. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én mindig elötte döntök,mert akkor derül ki h. menniy pénzt tudok rászánni.AMúgy elég nehéz mert sok mindnekit meg kellen lepni,de szerintem úgy lesz h. a szülöknek közösen veszünk vmit. a keresztfiam vmi rucit kap, talán vmi játékot, a páromnak még nem tudom,de neki a legkönyebb(vmi hasznos pl. pulcsi, zoknik,parfüm, vagy amit szeretne, külső modem,memória kártya, vagy a biciklijére vmit.)Szülőknek a legnehezebb, ők sosem mondanak semmit h. minek örülnének,mert ők inkább a számlákat fizettetnék ki velünk.
2010. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt se tudom én mit szeretnék, nem hogy a többieknek mit vegyek.A nővérem kisfia lesz a legkönnyebb :-)
2010. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én most már 2 éve előre gondolkozom az ajándékokon, mert így nem kell majd last minute kigondolni vmit, meg tömegnyomorban mászkálni a plázában... ráadásul így jobban be tudom osztani a pénzemet is.

Egyébként jó ötleteknek én is örülnék. Eddig öcsémnek fülhallgatót, tollakat, vmi pólót gondoltam (de sztem mellé lesz még vmi poénosabb ajándék, mert a toll meg a fülhallgató igazából olyan... túl praktikus :D). Anyukámnak tuti lesz könyv, vmi felső/sál, húskenő ecset. Apukámmal kapcsolatban mindig gondban vagyok-könyv tuti lesz, esetleg vmi póló... de ezen kívül... ja, és apunak-anyunak közösen színházjegy.

Legjobb barátnőmnek lesz egy scrapbook-album, ha addigra el tudom készíteni. Mellé vmi halványrózsaszín ékszer vagy sál (most éppen azt a korszakát éli :D)... esetleg vmi békás cucc, mert békamániás.


21/l

2010. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]



tescoban,corában láttam a linken szereplőhöz hasonlót, 3500 körüli az ára/darab

szivargyujtóról üzemel,melegit,masziroz


23/N

2010. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már látom magam előtt a több száz kérdést GyK.-n:

"Mit vegyek apukámnak karácsonyra?" , "Ti mit vesztek karira?" stb..

2010. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amúgy nem hülyeség előre gondolkodni.

Nagyon szűkös lesz az idei karácsonyikassza sajnos, ezért én készítek. Anyukámnak, Lányoknak, meg anyósnak vettem már szép páros üvegeket és csinálok illatos olajat és ecetet (salikhoz, meg sültekhez)

A fiúknak meg magam készített mézespálinka lesz az ajándék. És mivel imádok bíbelődni, minden üveget saját kezemmel festem meg. Persze a festék meg az alapanyagok is pénzbe kerülnek, mégis olcsóbb mint bármit is venni :) 24 N

2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én a szerelmemnek adok egy koncijegyet, meg egy kollázst kettőnkről:) apukámnak egy focilabdát tervezek,vagy valami vicces papucsot, a húgomnak pedig kozmetikumokat. megpróbálom amúgy mindet olcsón beszerezni.. a barátnőimnek mamusz, nagy mamuszosok vagyunk.

16/L

2010. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!