Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már karácsonyi...

Gondolkoztatok már karácsonyi ajándékokon?

Figyelt kérdés

Kinek mit vesztek?

Szeretnék az ötleteitekből ötletet meríteni:)

Minden rendes válasz, egy zöld kezet kap!


2010. okt. 25. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam, de eddíg csak ennyire jutottam. Semmi ötlet!
2010. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Anyunak szerintem a dm-ben kapható smink vagy krém csomagot veszünk (nagyon szép díszcsomagolásban kapható).

Apunak már nehezebb, lehet hogy neki bort adunk majd, vagy esetleg nyakkendőt:P. Hugomnál egy pólóra gondoltunk a párommal, vehetnénk neki a NewYorkerbe, úgyis annyira imádja, ráadásul nem is drága. Párommal egymásnak pedig gyűrűt adunk:)


Remélem segítettem.

2010. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a feldobox.hu-n szoktam vásárolni.
2010. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Köszönöm óvónéni a zöld pettyet de köszönöm nem kérem,nem vagyok dedós...!!!!

Esküszöm,elment a józan eszetek!Októberben már Karácsonyoztok???Az jobb hogy hamaram elmegy megint az év mert úton-útfélen sulykolják az emberekbe hogy KARÁCSONY-KARÁCSONY...???Mindennek megvan az ideje,én nem is értem,ti ilyen jól éltek hogy ezen van a legnagyobb problémátok hogy kinek mit vesztek???

2010. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Jajj utolsó maradj már... Nyilván a kérdező nem akar december 23.án este ott toporogni az üzletekben mint a többi idióta akik eszüket vesztve rohannak hogy megvegyék a legdrágább legjobb legnagyobb ajándékot...

Ez neked miért fáj????

2010. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Éppen ezért kezdtem el már most gondolkodni mert nincs egy rohadt fityingem sem.Így jobb lenne ha nem egyszerre kellene kiadnom sok pénzt.
2010. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kritikuskának: én örülnék a legjobban, ha ennyi bajom lenne, de sajna van bőven! Gondolkodhatnék azon amin én akarok, nem azon ami neked tetszik?
2010. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

páromnak épp most nézegetek órákat neten,van egy márka,ami mindenképp kell,és elég nehéz beszerezni:)


öcsém horgászfelszerelést kap

anya mixergépet,bár lehet még karácsony előtt odaadom,elromlott a régi,ne kézzel kelljen keverni a sütikhezvalót

meg született feleségektől az odaégett piritos cimű könyvet vettem meg (nem direkt karácsonyra,csak hamarabb nincs alkalom odaadni)


mostohafateromnak kocsiba maszirozós ülésvédőt,ugyis fáj a dereka mindig,meg édességet,édesszájú nagyon


másnak nem veszek semmit

23/N

2010. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egy varrógépet dobunk össze a tesóimmal, Apának még nem tudom, a Barátomnak pedig veszünk egy öltönyt közösen (amúgy sem szereti a meglepetéseket, de azért kap is mellé valami apróságot, amit még nem ötöltem ki :-)). Tesóknak se tudom még... Annyit nem is agyaltam rajta. A karácsony-ellenesre pedig nem tudok mit mondani, csak hogy senki se kíváncsi a megjegyzésére...
2010. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez a masszírozós ülés vagy mi milyen árban van?Hol lehet ezt kapni?
2010. okt. 25. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!