Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyott már el a férjed/...

Hagyott már el a férjed/ élettársad azért, mert sokat híztál az évek során? Vagy csaltak már meg emiatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
nemkéne meghíznod mert roszat tesz a kapcsolatnak az biztos
2010. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem kerültem ilyen helyzetben, csupán belegondoltam, hogy én ilyenért nem hagynám el azt akit SZERETEK. most kb 63kilós, de ha 163lenne is csak az egészségét félteném.


18/L

2010. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen. Nő vagyok, és 108 kiló volt a maximum súlyom, rengeteg minden összejött, és a barátom is akkor szakította meg velem a kapcsolatot. Ez úgy 2 éve nyár elején volt, még egyetemre jártam, a nyári szünet alatt dühből belevetettem magam az edzésbe, és lefogytam 70 kilóra (egyszer voltam 69 is:) ), emellé vagyok 186 magas. Szóval gondolhatjátok, hogy a nagydarab "NDK-s úszónőből" lett vékony lány. Úgy 6-7 hónapba telt, és amikor összefutottam az exbarátommal egy szórakozóhelyen (igazából tudtam, hogy ott lesz, azért "vonultam le" teljes pompában:) ) nagyon tátotta a száját. Régen nem vallotta be, de azért hagyott el, mert már szörnyen néztem ki, amiben azért igaza volt, de mikor megszeretett, akkor is úgy néztem ki, úgy 100 kiló voltam. Mindenesetre nálam jó véget ért, ő kellett hozzá, hogy átalakuljak testileg-lelkileg.
2010. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én világ életemben molett voltam és az is leszek. szóval aki szeretett ill. szeret, az alapból így ismert/ismer meg és imád. soha nem csaltak meg, és soha nem is tenné a férjem..
2010. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Én tudom, h. utálnám magam ha meghíznék.De a párommal megbeszéltük h. ha szülők és rajtam marad a felesleg akkor kapok 1 évet.Elhagyni nem biztos h. elhagyna de megérteném ha már nem kívánna.Bár ő szebbnek lát most mint én magam,mert lenne pár cm amit izommá szeretnék varázsolni.De az biztos ha szülés közben többet szednék fel a kelleténél,azért csak is én tehetnék.Szóval nekem kell vállalnom a következményeket.De ha betegség miatt vagy hormonzavar miatt híznék,akkor biztos segítene h. elfogadjam magam.Szóval még nem hagyott el senki,de így vékonyan már csaltak már meg,pedig utána is össze akartak jönni velem.Sőt volt már h. egy duci és kevésbé szebb lánnyal jobban bánt az egyik exem,mint velem,mert én túl lelkizős vagyok,az a lány pedig nem hagyta magát befolyásolni és inkább ő irányított.Amúgy ha szeretnek akkor nem fognak elhagyni vagy megcsalni, sőt a férfiak is ugyan úgy hiznak idővel.
2010. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem más az, amikor valaki alapból molett, duci, teltkarcsú... kövér, és úgy megtetszik valakinek. Nem kell lefogynia a kedvéért, az illető szeresse olyanak, amilyen. Vagy ne szeresse és kerülje el messzire.


És más az, amikor összejössz egy normális testalkatú valakivel, aki utána dagadtra zabálja magát, mert a kapcsolatban lusta és igénytelen lesz. Az ilyet szerintem nem kell tolerálni.


Megint más, amikor valaki nem tehet róla, hogy meghízott, betegség, gyógyszerek stb., de ez az esetek kis százalékára jellemző csak szerencsére.

2010. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy más, van akinek az tetszik, van akinek a vékony. De ha a párom vékonyan vesz el, és csak az tetszik neki, akkor azért igyekszem a normál keretek között maradni :) Ez nem egy betegség, ami ellen nem lehet tenni. Ha vékonyból lesz dagadt, arról igenis tehet az illető, és saját maga érdekében sem hízik el.
2010. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!