Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel megromlott a...

Ha valakivel megromlott a szüleid kapcsolata, te azért még találkozol vele?

Figyelt kérdés
Azok véleménye is érdekel, akik ismerték az illetőt, és jóban voltak, csak a szülei már nem igazán bírják, és azoké is, akik nem is ismerték a rokont, de esetleg felkeresték, vagy megpróbálták felkeresni?
2010. okt. 24. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Apa kapcsolata nagyon megromlott az anyukájával (mamám) és annak rokonaival, kb 19 éves volt, amikor úgy döntött, minden kapcsolatot megszakít velük. Az, hogy miért, az hosszú történet, legyen elég annyi, hogy nagyon szemetek voltak vele mindvégig.

Így én személyesen nem is ismerem őket, csak látásból. csak a mamám ismertem, de sokszor vele sem találkoztam. Igazából valahogy nem is vágyom rá, hogy megismerjem őket.

2010. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyum rossz viszonyban volt a közvetlen szomszédasszonyunkkal évekig. Mi, a gyerekek összejártunk, de a szomszéd nénire mindig ferde szemmel néztem (hisz Anyum sem szerette őt). Mikor nagyobb lettem, kiderült, hogy anyukám féltékeny volt a nőre, mert apám előtte vele járt :) Aztán miután ezt "letisztáztuk", és mi, gyerekek nem szerettünk volna emiatt szintén rosszban lenni ,addig rágtuk a két anya fülét, mig ki nem békültek (majd 20 év után). Utána szinte barátnők lettek :))
2010. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szüleimnek van igaza, az a barát csak kihasználta őket, mert jóhiszeműek a szüleim, azóta felnőttem és rájöttem, hogy a szüleimnek van igaza és ezért már én sem tartom velük a kapcsolatot.
2010. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!