Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj köztem és a jelenlegi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj köztem és a jelenlegi, de megromlott kapcsolata közt őrlődik. Van esélyem?

Figyelt kérdés

És mit tehetek? Vagy tényleg most a csajon múlik minden?


Csak legyek normális, tegyem amit tennem kell, és majd lesz vhogy?


2010. ápr. 25. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

éreztesd vele, hogy csak őt akarod és mindenben számíthat rád, és akkor nyert ügyed van

én is ilyen őrlődésben vagyok, de maradok a régi mellett, mert tudom hogy szeret az a bizonyos harmadik, de nem érzem, hogy igazán akar

2010. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátok vagytok? Sok mindent megbeszéltek? Hagyd, hogy döntse el ő maga, hogy mit szeretne.. ha bejössz neki, azt látnod kell rajta. :)
2010. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hát szerintem ha őrlődik a mostani kapcsolatán akkor valahol még szeretni a jelenlegi párját. ezt saját példából mondom, mert én is lány vagyok:) és voltam ugyan ilyen cipőben... én a 'megromlott' kapcsolatomat hoztam helyre... ez a lányon múlik, hogy mennyire kötődik a párjához és mennyire van megromolva a kapcsolatuk.


L/16

2010. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

huszonévesek vagyunk mindketten, ők már együtt vannak több mint másfél éve, nemrégiben szétköltöztek, sokat veszekednek. közbe meg ott vagyok én...


és nem vagyunk barátok, nagyon ügyelek arra, hogy még véletlenül se legyen belőle barátság..legalábbis én nem barátkozni akarok a csajjal...

2010. ápr. 25. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes egy nőre se várni. Ha őrlődik, az azt jelenti, hogy még szereti a másikat, ha nem is vallja be. Keress mást, jobban jársz.


üdv

2010. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy szereti még a régi barátját,hanem simán csak nincs agya
2010. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem anno még olyanokat m4esélt, hogy már csak szánalomból válaszol neki sms-ben például, meg ilyenek
2010. ápr. 26. 09:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű lezárni másfél évet. Szerintem van esélyed, ha nem vagy tolakodó. Várj, és legyél ott ha hozzád menne. Persze csak egy ideig normális várni. Hülyét ne csinálj magadból, de pár hónapot megér szerintem.
2010. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!